Euro 3

Euro 3

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Jurke je napisao(la):
Euro 3 normu mozes stavit na koje god hoces auto samo trebas ugraditi razna sranja!!!
Kod mobile.de ukucas auto koje ces i sa lijeve strane gdje ti pisu koljske snage,kakvu ces karoseriju i to,samo spustis i vidjet ces npr. euro1(299)-auta
.....
euro 3(30)
A ima ti svakakvih auta sa euro3 normom cak i golfova 2 i mercedes 123!:icon_biggrin:

Pa ja gledao sam bas sam to gledao pa me i zbunilo
 
emir_89 je napisao(la):
ja kolko znam i skoro sam siguran da je tako, auto mora biti euro3 + do 10 god starosti...

Pa šta ja rekoh drugo samo niko ne čita :D
Eto ako će zakon važiti od 1.1.2010. onda će bit valjda auta proizvedena od 1.1.2000. što je i zvanično od kada se počinje primjenjivati Euro 3 standard i tako da to 10 godina nema potrebe definisati osim ako ne dozvole nekim slučajem d amogu i ostala auta koja prolaze tu normu bez obzira na starost a to kod nas nigdje nisu definisali po onom do sad barem rečenom :icon_smile:
 
Član
pa nisu nam onda nista napravili samo su pojacali kriterije bice nam isto kao prije:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Nisu, al ima opcija ako ih pritisne EU da moraju dozvoliti i uvoz ostalih auta koja naravno imaju motore po Euro 3 standardu da će tada biti puno finih autića i kod nas :icon_smile: a vrlo moguće je da do toga dođe jer s ovim ne bi ništa novo postigli...
 
Član
Pa sad nisu napravili ništa ak je i euro3 i do 10g starosti jer ja kako sam shvatio EU hoce da ovi nasi skinu zabranu u godinama ,nego da bude euro 3
 
Elko je napisao(la):
Pa sad nisu napravili ništa ak je i euro3 i do 10g starosti jer ja kako sam shvatio EU hoce da ovi nasi skinu zabranu u godinama ,nego da bude euro 3

Ma morat će i biti tako na kraju jer šta su postigli s ovim-ništa, samo pomjerili granicu sa 7 na 10 godia tj u ptopunosti Euro 3 normu i misle da su time ispali pametniji od EU...nisu ljudi glupi, pritisnut će oni i za to pa će morati samo da motori ispunjavaju tu normu i moći će se uvesti ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top