Euro 3 norma vw passat

Euro 3 norma vw passat

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ljudi zanima me ako neko zna dali VW passat 2002 godiste sa 130 konja znaci DI crveno.dal on ima euro 3 normu????pitam uvez ovog novog zakona??

mozeli ko postavt koliko u euro 3 normu abgas max..i koliki je u passata
 
Član
Audi RS je napisao(la):
ljudi zanima me ako neko zna dali VW passat 2002 godiste sa 130 konja znaci DI crveno.dal on ima euro 3 normu????pitam uvez ovog novog zakona??

mozeli ko postavt koliko u euro 3 normu abgas max..i koliki je u passata

ako ima partikel filter jest, ako ima samo katalizator, ne bih rekao!!!:icon_smile:
 
Član
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=120850453&__lp=1073&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=25200&makeModelVariant1.modelId=25&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&fuel=DIESEL&minFirstRegistrationDate=2002-01-01&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&lang=de&pageNumber=1

Je li to sto trazis ? Podrzva euro 3 normu kako ja vidim ;)
 
Član
Audi RS je napisao(la):
e pa neznam :) sta ima...valjda imaju sve serijski..pa sad treba saznat sta imaju samo??

nađi nekoga ko ima istpg passata ili otiđi na tehnički pa probaj saznati!!!:icon_smile::icon_smile::icon_smile:
 
Član
ma sva auta iznad 2000 sigurno podrzavaju euro3 standard, on je u biti formiran 1998 godine a usvojen 2000 tako nekako otprilike.

Tako da neka auta iz 1998 godine zadovoljavaju euro 3 standard. Zbog toga nemoras da se plasis,uvezi slobodno
 
Član
kako tacno znati da li auto podrzava euro 3 jer sam negdje na netu nalazio da ima nesto d3 i euro 3 kod svaba pa se to nesto razlikuje?Nalazio sam na netu golfove 3 koje pisu da imaju euro 3 pa kontam mozda se mogu uvesti pa kasnije registrovati ovdje!
 
Član
Najsigurniji pokazatelj da auto ima euro 3 vam je registracija... Svako auto koje ima prvu registraciju poslije 1.1.2001. u nekoj od zemalja EU mora imati euro 3... Znaci taj passat takodje mora ispunjavati euro 3 normu...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top