EUPM vozaci oprez

EUPM vozaci oprez

EUPM = E u pi*du materinu :lol:

Katastrofa su svi ti, uhvate se ceste i samo je njihova, a na kraju se obicno desi da negdje zapucaju ;)

Treba njima preko veceri zavuc ruke ispod motora pa izvadits DSC, i lampicu u tabli izvadit ili prefarbat, pa nek onda jurcaju :D
 
Član
Meni su bas cool ti iz EUPM, dosta brzo su prije vozili. U zadnje vrijeme sve sporije, al prije sam rado hvatao ta vozila, imaju bas fin tempo voznje i ne moras se onda puno peglat po cesti. I dostavnjake volim nekad sresti, likovi prelaze dosta kilometara, znaju gdje ima policije a gdje ne i onda ga nagaze :D
 
Član
u sve opisane situacije mogu se svrstati i trkaci kojekakvih klubova klinaca palaca a i onih bez oznaka koji misle da su sumaheri
vjerujem da je tih dosta na ovom forumu a i na ostalim forumima istog sadrzaja


tako da prvo treba pogledati sebe pa onda ostale



s ovim postom ne branim ni eupm ni vladine klince palce niti sta ja znam koga

nego ste samo licemjerni
 
Član
da ali ti klinici palci nisu zaduzeni za kontrolu saobracaja i ne pisu nikome kazne kad uradi nes sl... u tz je skoro pijani policajac na duznosti slupao maricu..
 
Član
A ako ti je trkanje 60 km/h ekstra stvarno licemjerno i ko si pak ti da kazes ko je licemjeran ko ne, to su 1. sluzbena vozila, 2. voze ih kojekakva balavurdija rijetko kad vidis starijeg da vozi vecinom su to oni sto rade kao vozaci a kad ostave glavnog onda ide kolko moze auto i boli ga briga za sve ostale
 
Član
Eh mene nerviraju ovi sinovi sto uzmu auto sa diplomatskim tablicama od tate diplomate. Nafurani sin uzme auto i nagura 4 mudonje i divlja po gradu... misli da je faca... konkretno mislim na sinove ambasadora sa bliskog istoka, familije i prijatelji im ginu tamo, a on se zeza po Bosni... :icon_evil::icon_mad:
 
Član
respo je napisao(la):
u sve opisane situacije mogu se svrstati i trkaci kojekakvih klubova klinaca palaca a i onih bez oznaka koji misle da su sumaheri
vjerujem da je tih dosta na ovom forumu a i na ostalim forumima istog sadrzaja


tako da prvo treba pogledati sebe pa onda ostale



s ovim postom ne branim ni eupm ni vladine klince palce niti sta ja znam koga

nego ste samo licemjerni

hehehe ima pravo ja krenuo od sebe nekad sam normalan nekda sam loodddd :D a sto se tice ostalih policije vlade EUPM FBI CIA i ostale pi... materine previse se opustilo heheheh
 
Član
semma je napisao(la):
da ali ti klinici palci nisu zaduzeni za kontrolu saobracaja i ne pisu nikome kazne kad uradi nes sl... u tz je skoro pijani policajac na duznosti slupao maricu..

to je do sastava policije kako se kaznjavaju itd kad neko od njih uradi nesto

jesi ikad izasao glasati da promijenis to
jesi ikad se zalio na to ili nesto cisto sumnjam da jesi

kakva drzava takva policija a takvi i ljudi ostali

c0d14c je napisao(la):
A ako ti je trkanje 60 km/h ekstra stvarno licemjerno i ko si pak ti da kazes ko je licemjeran ko ne, to su 1. sluzbena vozila, 2. voze ih kojekakva balavurdija rijetko kad vidis starijeg da vozi vecinom su to oni sto rade kao vozaci a kad ostave glavnog onda ide kolko moze auto i boli ga briga za sve ostale

bas ti vjerujem da uvijek vozis najvise 60km/h jah bas
ajd ne zezaj
 
Član
joj danas naletise oni sto pliticare voze s pratnjom nisu normalni onaj narod se prepadne a vozaci smuseni ostanu, da ih udaris ko zna kako bi zavrsilo.
 
Član
sklonim se policiji, hitnoj, i ovim guzonjama kad su pod policijskom pratnjom. ovako samostalni ovi blinkerasi, neka preticu gdje mogu, al im se ja ne sklanjao...
 
Meni u tuzli zeleno svjetlo i krecem hvala bogu kad neki frajer sa suprotne strane kroz crveno sa punim gasom ja na kocnicu i malo falilo da me udari sa bocne strane :S
 
Član
Sta tebe ustvari briga jel ja vozim 60 km/h stalno tako sigurno ne vozi ni 1% vozaca u bih al mene ce zaustavit i pisat ce i pisati kazne ovo se odnosi na one sa imunitetom sta rade u saobracaju a koji ce proc nekaznjeno
 

MTR

Član
da mi je ovako nesto da ih oderem :lol::lol::lol:

<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/C1Y-wphJ8_s&hl=en_US&fs=1&rel=0"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/C1Y-wphJ8_s&hl=en_US&fs=1&rel=0" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>
 
Član
c0d14c je napisao(la):
Sta tebe ustvari briga jel ja vozim 60 km/h stalno tako sigurno ne vozi ni 1% vozaca u bih al mene ce zaustavit i pisat ce i pisati kazne ovo se odnosi na one sa imunitetom sta rade u saobracaju a koji ce proc nekaznjeno

eto vidis sam si se pronasao u tome
znaci bio sam u pravu

semma je napisao(la):
a jesi se ti kad zalio?i trazio promjene? i jesi li ih dobio? :icon_exclaim:

ja za sta sam se mogao zaliti zalio sam se i zalit cu se

za ostalo sto ne mogu sam ne mogu i to je to
za to treba malo raja da se probudi da malo mucnu glavom ali ocito nece odgovara im ovo i to je to
necemo vise off
 
Top