eMkej 4 Jetta/Bora

eMkej 4 Jetta/Bora

Član
Nakon punih 11 god. i predjenih 700.000 km, doslo je vrijeme da se rastanem od Golfa mk2 :icon_cry: Pregazio je ove kilometre bez nekih vecih problema! Bilo mi je zao rastati se, ali mladja zamjena je morala doci!

U pitanju je VW Bora, 1.9 TDI, sa ASV motorom, tj. 81 kw/110KS, sa bosch pumpom! 2002 godiste je, sa nekom osnovnom opremom, elekticni podizaci stakala, climatronic, elektricni retrovizori sa grijacima, senzori za kisu, ABS i nemam pojma da li ima ista vise vrijedno pomena! Uglavnom standardno sr.... u vau-vau automobilima! Auto jje kupljen u Kalesiji kod lokalnog svercera :D i ovom prilikom se opet zahvaljujem elvis_h i death_beat-u na nesebicnoj pomoci!;) Uglavnom na satu pise da je presao 180.000 km ali ubjedjen sam 100 % da je vracen! Ali to mi nije bilo neko mjerilo kada sam trazio auto, jer znam da je u 90% uvezenih auta vracen sat! Evo vec 4 mjeseca se auto voza i zadovoljan sam, presao je kod mene 15.000 km i imao sam samo mali problem sa daljinskim kljucanjem, neko aftermarket sra... koje se sje.alo i samo mi spustao prozore prilikom otkljucavanja! Rijesio jednom, vratio se isti problem i onda ga ja rijesim zauvijek, izvadim i razlupam cekicom! Sada planiram da ugradim originalno daljinsko ali to nekada poslije!
Planova ima nekih i prvo sto ce da bude je mali tretman kod Esmera na proljece, presvlacenje sjedista i volana i rucice mjenjaca! A ostalo cemo vidjeti!

A sada par slikica za pocetak!
bora5.jpg


bora4.jpg


bora2.jpg


bora1.jpg


bora3.jpg


I jos jedna friska! :D

bora6.jpg
 
Član
Sretno I Puno predjenih kilometara BTW extra vozilica samo neke felgice stavi spusti i to je to :)
 
Član
Extra auto, i ja bi vjeruj poslije ovoliko godina i golfa dvojke prešao rado smao na ovo auto sa istim motorom..Puno sreće ti želim sa ovim autom i puno pređenih kilometara...sve najbolje..pozzz:cool:
 
Član
Nek je sa srećom, auto je lijepo samo od sebe, ima fine opremice i dobar motor, uradiš tih par sitnica i uživaj :cool:
 
Član
Hvala svima! ;)
Farovi isto idu na proljece, poliranje i pranje kao sto je ArminM radio na Polu! Jer su katastrofalni, sjenila su vidljivo prljava i najvise se primjeti u noci jer slabo bacaju svjetlost!

@Nermin: zanimljivo mi izgledaju maglenke na tvojoj Bori, mozda i to bude u planu! btw. volio bi jednog dana makar da izgleda priblizno kao tvoja, ali...!

Trazeci Boru (potraga je trajala od juna do oktobra:D) bio sam na korak da uzmem jednu slicnu tvojoj, alli samo limuzina! Zagewindana u pod, 18 felge, i sve dogovorio i kaparu dao covjeku i samo jos da zavrsimo s papirima i vozim je kuci, odem na servis u Zenicu u Crkvicama i tu je doslo do odustajanja! Turbina, zabalila, kao i letva volana! :icon_evil: A bila prelijepa! I onda sljedeci dan naletim na ovu i evo hvala Bogu ja sam zadovoljan! Ali bice jos bolja aBd!

Death_beat je napisao(la):
drago mi je da nemas nikakvih problema sa njom ;)

fy1pxy.jpg

Brate, ti meni nju zatrpa jos vise, ja jedva cekao da je izbavim iz snijega! :D
 
Top