el. podzicaci rade kad je auto ugasen?

el. podzicaci rade kad je auto ugasen?

Član
Poz svima,

Primjetio sam slucajno u zadnje vrijeme da mi nekad el.podizaci rade kad je auto ugasen, a nekad ne rade. Koliko je meni poznato, nebi trebali nikako raditi dok je auto ugaseno, pa jel neko ima ideju sta bi moglo biti, mozda neki spoj negdje oko elektronike ili..?

Radi se o Golf 5 , 2004 god
 
Član
MrShadow je napisao(la):
Poz svima,

Primjetio sam slucajno u zadnje vrijeme da mi nekad el.podizaci rade kad je auto ugasen, a nekad ne rade. Koliko je meni poznato, nebi trebali nikako raditi dok je auto ugaseno, pa jel neko ima ideju sta bi moglo biti, mozda neki spoj negdje oko elektronike ili..?

Radi se o Golf 5 , 2004 god



i u mene isto bgm pa me takodjer zanima :icon_question:
 
Početnik
otvorite vrata pa onda probajte,,ako i tad budu radili onda trebate skinuti bravu i prelemiti hladne lemove u bravi i na mikro prekidacu ;)
 
Član
sve dok ne otvorite vrata ili ne izvadite kljuc prozori ce raditi pokusajte da izvadite kljuc pa onda ;)
 
AmmaR84 je napisao(la):
sve dok ne otvorite vrata ili ne izvadite kljuc prozori ce raditi pokusajte da izvadite kljuc pa onda ;)

bas tako,ja sam to skontao prije nekih mjesec dana ,jer mi se malac igra po autu i nebi da se slucajno desi stagod ruzno pa sam upitao i dobio rjesenje(kljuc napolje u svakom slucaju) ;)
 

187

Član
ma ugasi auto otvori vrata budes li kasnije mogo da otvoris ili zatvoris prozor onda idi elektricaru :lol:
 
Član
uradi dvije komande, otvori prozor donekle, i onda ga zatvori, i pokusaj opet otvorit neces moci dok ne upalis kontakt:icon_smile:
 
Top