E46 by mario05

E46 by mario05

Član
CoL3 je napisao(la):
vjerujem,ovako i na slikama gubi dojam,jos kako je malo poviseno auto,vjerujem da je uzivo dosta ljepse:cool: stope su mu legle samo tako,steta bi ih bilo ljepiti,radije da je taj bijeli zmigavac otvoriti pa odraditi unutra u crno da se uklopi:cool:

ne sumnjam da ce ovo biti strasan bmw kroz godinu dana vec:cool:

ma vidjet cu... pitanje je koliko ce ove diode i raditi jer su aftermarket :lol:
al auto je tek malo vise od mjesec dana kod mene :D
bit ce jos promjena:icon_biggrin:
 
Član
Eh da malo osvjezim...
evo jedne stare slike iz 2008 godine
photo-001_zpsbcaaacd4.jpg


e nesto novije...skinut dosadni carbon iz unutrasnjosti..lajsne lakirane u crno..
(opet jedna stara slika i jedna sadasnja)

2012-06-25-356_zps0aca00a6.jpg

photo0287_zps479646f3.jpg

photo0290_zps0f77619a.jpg


u medjuvremenu stavljeni Xenoni..5000K

2012-12-28-377_zps41ffdf15.jpg


pa onda iako nisam ljubitelj M6 felgi (jer ih svi imaju) postavim ujkine samo da vidim kako ce 18ke izgledat... moram priznat da sam se odusevio...i aBd do ljeta bi trebale na autu biti 18ke

photo0291_zps875b38c9.jpg

photo0292_zpsaa3bce39.jpg

2012-12-28-380_zps6ece6b71.jpg
 
Član
Benny_BMW je napisao(la):
vidi tamo adijevog golfa :D jesi to skinuo felge sa one zute e36? bas fino stoje bar meni ;)

:lol: jest adijev kec... to mi je od tate kumce.. sudjelovao u projektu kad se honda radila...
nisu ove su skinute sa e46 od ujke.. samo probao. i opet skinuo stavio zimulje...

ArminM je napisao(la):
na ovoj seriji najbolje i stoje ove felge, stvarno su pun pogodak, sad znas sta ti je cinit:cool:

super su stvarno... vec sam napisao nisam ljubitelj. al pre*ebeno izgledaju...
ako mognema nac ovake ili cak one m3 polirane...:D
 
Član
bijeli zmigavci i bijeli (ili bilo kakav) karbon su davno vec OUT.

po meni zute zmige,piano black lajsne, shadow line lajsne oko prozora i te ///M felge...

m6 felge ne jer znam da su kineske...

Cestitam i neka je sa srecom!
 
Član
-Suki- je napisao(la):
bijeli zmigavci i bijeli (ili bilo kakav) karbon su davno vec OUT.

po meni zute zmige,piano black lajsne, shadow line lajsne oko prozora i te ///M felge...

m6 felge ne jer znam da su kineske...

Cestitam i neka je sa srecom!

i meni su orange ljepse. A najvjerovatnije da cu na stope zalijepiti orange zmigavce, a naprijed vratiti stare.
A felge bi volio nabacit 18ke, a vidjecu pregovarat s momkom cije su sada. On hoce 17ke ali ovake, pa ako uspijem svoj utopit bit ce dobro.
 
Član
na stope nalijepi onu zutu foliju baš za te stvari,izgleda jebeno dobro i trajno je, takođe bi jebeno stajalo uz to sve da i maglenke odradis folijom u zuto, onda ce biti pravi jebač, fina felga i nista necackaj vise ako ti nije Mpaket na pameti.
 
Top