Dzenan Jusovic / Peugeot 307 2.0 HDI

Dzenan Jusovic / Peugeot 307 2.0 HDI

tuning.st je napisao(la):
Slova i brojeve ti nije problem skinit ali kad skineš lava iza njega će ti ostat dvije rupe. Eto samo kažem pa ako ga još neko želi skidat da zna šta ga čeka.

snimio sam to kod nekoga... cak i kad te rupe korigujes, ako hoces da sve bude cisto i lijepo, moras peglati lim ispod lava, jer ima malo udubljenje... ;) Kad budem htio da sredim par ogrebotina na limariji, i lava skinem, peglam i farbam sve u paketu... do tad eventualno slova idu.. ;)
U svakom slucaju hvala na napominjanju, mozda bi neko ko ne zna skinuo lava pa se fatao za glavu sta uradi.. :)
 
Član
Lijepo ce izgledati bez brojki i slova , a lava ostavi neka ga jos ako uspijes naci sa 308 lijepo izgleda onaj noviji i malo je veci.
P.S.
Svaka cast za odradjeni posao.
 
Član
Ofarbaj kljesta naprijed pozadi,pogledaj kod mene ,jako dobro mu stoji,mozes u tu boju auta :)
kod mene je podloga,boja i lak,na kompresoru,nije me puno izaslo a dobro je :) ;):123:
 
kula307 je napisao(la):
Lijepo ce izgledati bez brojki i slova , a lava ostavi neka ga jos ako uspijes naci sa 308 lijepo izgleda onaj noviji i malo je veci.
P.S.
Svaka cast za odradjeni posao.
Hvala na komplimentu drugar!
Sledece nedelje mi stize spojler za gepek, kad namontiram skidam slova, znak ostaje... Kad sve bude odradjeno slikam pa stavljam na forum.. ;)


ediedo je napisao(la):
Ofarbaj kljesta naprijed pozadi,pogledaj kod mene ,jako dobro mu stoji,mozes u tu boju auta :)
kod mene je podloga,boja i lak,na kompresoru,nije me puno izaslo a dobro je :) ;):123:
Ekstra ideja moram da priznam.. Imao sam to u vidu kad sledece godine budem kupio nove felne, ali mogao bih sad u aprilu kad budem stavljao letnje gume.... ;)
Gledao sam tvoj auto, ekstra boja, svidja mi se bez slova, ekstra su klijesta... Tebi bi isto ekstra legao spojler na gepek... Slikacu i zavrsetak auspuha koji sam stavio, i to razmotri... ;)
 
Drugari, evo danas napravio par slika... Bilo lijepo vrijeme pa se oprao auto, mada bi slike bile malo bolje da nije bilo ovako jako sunce... Nema veze..
Stavljen kacket spojler, imaju slike kamere za voznju unazad kao i zavrsetka auspuha, pa komentarisite... ;)

21o6a04.jpg

k1vvpu.jpg

2hd9sb6.jpg

27zamo3.jpg

2zrj1c5.jpg

dey551.jpg
 
NuLE_BMW je napisao(la):
Extraa :lol: , malo spuštanje i neke Crno-Sive ili polirani falc felge , Pug je super ;)
Bas takvi su planovi...
2-4 cm krace opruge + 225/45 R17 gume na 7.5J 17'' ET 18 felnama..
Model felne je RC 19 SGVP
2qmlni1.png
 
Drugari, kod mene ima novosti... Ugradjen tempomat i radi savrseno... Odradjena instrument tabla, plasma cajgeri iz Poljske, hrom prstenovi i kozna obloga rucice menjaca iz Velike Britanije..

97345946854362989288514.jpg
[/img]
97511646854307322627420.jpg
[/img]
97515746854334989291310.jpg
[/img]
97536746856195655771917.jpg
[/img]
97536746856195655771917.jpg
[/img]
97583446854371655954320.jpg
[/img]
98354846853097656081721.jpg
[/img]
 
Član
Ovi cajgeri su vrh. Jesu li preko ebay-a kupljeni? Vidio sam da ima kupit ali me zanima kako se točno to spoji?
 
Član
Vjerovatno je do mene, ali meni se ni malo ne sviđaju, mnogo mi je bolja bijela verzija koja dođe na sport verziji. I jesi ovo zeder stavio? Užasno izgleda na Pežoima, bolje da si kakvu drugu zaštitu stavio.
 
leon1p je napisao(la):
extra posebno plazma

Hvala puno... Savrseno izgledaju uzivo, i preko dana i uvece... ;)

tuning.st je napisao(la):
Ovi cajgeri su vrh. Jesu li preko ebay-a kupljeni? Vidio sam da ima kupit ali me zanima kako se točno to spoji?

Hvala drugar... Nisu preko e-bay-a kupljeni... platio PayPal-om, a kupio preko neta, sa sajta www.moman.eu !!! Iz Poljske dosli za 10 dana, bez poreza i carine.. ;)

Cajgere sam duplex trakom bez sundjera zalijepio preko fabrickog cajgera, kazaljke ofarbane u crveno (sa donje strane) i diode koje osvetljavaju kazaljke zamenjene crvenim... a cajgeri dobiju svoju instalaciju koju treba neko ko se razume da nakaci na BSI-ju na napajanje jer je sva struja u tabli CAN... U sustini nije previse prosto za montiranje za nekog ko se time ne bavi, ali za elektricara nije uopste problem...

mara- je napisao(la):
Vjerovatno je do mene, ali meni se ni malo ne sviđaju, mnogo mi je bolja bijela verzija koja dođe na sport verziji. I jesi ovo zeder stavio? Užasno izgleda na Pežoima, bolje da si kakvu drugu zaštitu stavio.

Ne znam, sve je stvar ukusa... Ja sam htio da stavim fabricku bijelu tablu sa sport-a, ali sam gledao kod druga koji je ima i ne svidja mi se njeno nocno osvetljenje... Onda sam razmisljao o promeni boje osvetljenja fabricke, pa i od toga odustao...
Mislim da je ovo ubedljivo najbolja varijanta... Ko god je stavio plasma osvetljenje prezadovoljan je... Ja sam odusevljen... Pogotovo sa hrom prstenovima i crvenim kazaljkama... ;)
 
Član
Extra odradjen posao.
E sada jedno pitanje zasto nisi ovu kozicu mjenjaca postavio kao original sto je.
I malo mi se ne svidja ova tirkizna svjetlost plasme.
Eh, da, jesi li mjenjao one 3 diode oko osovina kazaljki na obrtomjeru brzinomjeru i pokazivacima temperature i goriva?
 
Top