DVD - molim za pomoc

DVD - molim za pomoc

kupio sam ovakav player
maxresdefault.jpg
pa me ako ima ko da mi pomgne kako spojiti da ima i slika to jest da se moze gledati neki spot u voznji a evo i kako izgleda raspored zica
12625832_1668420226749884_1760181471_n.jpg
12625798_1668420210083219_885745398_n.jpg
 
BHT Ovisnik
Premjestio sam ti temu gdje spada.

Spoji smeđu s crnom i probaj :)

Ako ne htjelo onda probaj ovu rozu dole sto ti pise "praking brake".
Ja sam imao 2 dvd-a, na jednom sam morao crnu,na jednom smeđu spojit s crnom
 
Mislim da su i za ovo sad uveli neke mjere da se ne gleda u autu tokom voznje...negdje sam to citao skoro...sad da li to vazi samo kad bude sudar ili kako procjenjuju neam pojma...
Off topic ali eto...
Javi ako ti uspije...
 
Član
Joj prije par godina na Skenderiji, pali se nama zeleno prvi je je neki Peugeot stariji, iza njega Vectra zelena i ima dvd gore iznad retrovizora, ja njega pratim on se zavalio i gleda u onaj dvd, a i ja zajedno sa njim sve vidim :D, sjecam se Mujo i Haso bili hahhaha, i tako pali se zeleno krecemo mi nije proslo 50 metara sad gdje se tramvaj sestica za Skenderiju ubacuje da ide prema Marijin dvoru, neki dedo pretrcava cestu Peugeot koci, ovaj nije ni pipnuo kocnicu sa Vectrom i bum u njega :D:D, savijena hauba sva, pusi se iz njega, otvorim ja prozor e reko hebo li te Mujo I Haso hahah, ima tome 6-7 godina ta scena se ne zaboravlja :)
 
Član
Mislim da su i za ovo sad uveli neke mjere da se ne gleda u autu tokom voznje...negdje sam to citao skoro...sad da li to vazi samo kad bude sudar ili kako procjenjuju neam pojma...
Off topic ali eto...
Javi ako ti uspije...
I ja sam tako nesto citao. Uglavnom ide na fazon dok vozis na dvd ne mozes neki video/spot gledati. Kad stanes tj zategnes rucnu sve normala radi
 
danas sam uradio da mogu i u toku voznje gledati spot to jeste kao sto je drug rekao pink zicu spojio na masu i sve super funkcionise...hvala vam opet
 
Top