Dugo cekano proljece :)

Dugo cekano proljece :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Zdravo forumasi, kako se osjecate ovih suncanih i toplih dana, sta radi vozni park? Prvi slobodan o suncan dan sam iskoristio da generalno ocistim i oslobodim prljastina svog cetverotockasa...jeste poceli prelazit na ljetni setup ili cekate 15. April koji je kako god pogledam daleko :) evo malo osvjezenja od mene , jedna suncana tema ;)
 
Član
ja sam i do sada cistio auto,kao da je proljece vec davno nastupilo,hehe
na alu jos nisam presao, neka me jos malo na celicarama, danas sam ih jedva spasio, sad ih volim:icon_biggrin:

ali neka je usijalo, odma je sve zivlje, puno raje, terase otvorene, sjedi se, uzivancija prava:cool::cool::cool:
 
Legend
danas je bas lijep dan za otic u grad sjesti napolje ispijati kafu i gledati curice kako prolaze:icon_biggrin:
vec su prve suknjice izasle na ulicu:cool::cool:
 
Član
ugrijalo je. Nista, jos rano za ljetnji setup a ciscenje ono detaljno planiram obaviti u toku iduce sedmice. Danas sam nesto malo cackao oko auta, ali posto sam morao na posao nije mi se dalo nista detaljnije raditi.
 
gaga je napisao(la):
nista dok kisa ne padne i ne sapere ovu prljavstinju sa ceste ;);)

Danas sam vidio da vec sapiru ceste i jos kisu su najavili sljedece sedmice tako da bi i oni silni kamencici i prljavstina uskoro trebali nestati;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top