Dubrovnik: U teškoj nesreći poginule dvije djevojke

Dubrovnik: U teškoj nesreći poginule dvije djevojke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Joj Bože užasa...kako ljudi ne razmišljaju...auta nisu svemoguća, ljudi nisu svemogući, kako ne razmišljaju tako po kakvoj cesti kako voze :icon_sad: Ovo je bio baš žestok udar...
Šta da čovjek napiše nego R.I.P. za djevojke...ma ko bio kriv pamtit će to za čitav život, to mu je najgora kazna(ako je živ)
 
Nije bitan automobil nego usijana glava koja misli da može sve, ustvari, ne misli ništa, to je jedini problem zbog kojeg se događaju ovakve tragedije.
Svejedno je imaš li 300 ili 50 ks, život se gubi na isti način :icon_sad:

n-ti put u crnoj kronici piše: "... vozač, 20 i nešto godina zabio se u ...nešto... zbog prevelike brzine, poginulo troje mladih ljudi..."
Jednome od ove dvojice i Dubrovnika to očito ništa nije značilo.
Ne razumijem ljude koji se dokazuju na takav način :icon_mad:

cure - R.I.P :icon_sad:
 
Ma auto je tu najmanje krivo, kriv je onaj ko njime upravlja, koliko sam cuo od nekih pravnika da se auto vodi u zakonu kao hladnokrvno oruzije ili nesto slicno, znaci upravljamo jednom vrstom oruzija, nema veze vozio od 50 ili 500 konja, vazan je onaj konj koji upravlja njime, zalosno je sto se zivoti gube zbog necijeg kur*****enja i silenja! Postoji mjesta koja su odredjena za trke i za brzu voznju, a ne ovi nasi putevi! Zali Boze zivota, R.I.P., najgore je sto ne duzni stradaju!
 
BHT Ovisnik
tu mi od prijatelja kuca,preko vikenda je kuci,ovdje ide u skolu,kaze nije mogo izac sa autom tu,uglavnom tu je velik pravacv kao sto neko rece,nije krivina nesto opasna,130 mozes normalno uci,taj je gonio ko lud,kazu da je vec bio vozac osuđivan i sl.
 
Legend
Ovdje nema pravac, bar ne iz ovog pravca odakle su oni isli..
iz pravca cavtata, prema dubrovniku, bar u ovom djelu gdje su mlini, ima desna krivina onda pravac mozda nekih 50tak metara (gdje ima skretanje za petracu) i onda ide ova krivina gdje se desio udes.. (preko puta je parking, market benic i ima jos neka pekara, mesara ) znaci sreca pa nije bilo drugih auta, jer je jako prometno..

ovo da je do vozila je cist apsurd, mozda jedino ako im je pukla guma, ili ako je auto bilo tehnicki neispravno, ali mislim da je 80% uzrok brza voznja i vozaceva nepaznja, neiskustvo ili neki pogresan manevar..

zao mi je cura

RIP
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top