Dubrovnik: U teškoj nesreći poginule dvije djevojke

Dubrovnik: U teškoj nesreći poginule dvije djevojke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
60294410.jpg


U prometnoj nesreći koja se dogodila oko 6.20 u Župi dubrovačkoj poginule su dvije osobe.

Jutros su u Dubrovniku oko 6.20 na državnoj cesti D8 kod skretanja za Mline u Župi dubrovačkoj u prometnoj nesreći u kojoj je sudjelovalo jedno vozilo, poginule dvije mlađe ženske osobe, a dva mladića, 25-godišnjak i 28-godišnjak su ozlijeđeni, rekla je za Dnevnik.hr Marija Gjenero, glasnogovornica PU dubrovačko – neretvanske.

Tragedija se dogodila kada je osoba koja je upravljala automobilom izgubila nadzor nad vozilom zbog brzine neprilagođene uvjetima na cesti te je došlo do izravnog udara u prometni znak, a potom i u autobusnu stanicu.

Prema za sada dostupnim informacijama ozlijeđeni, koji su prevezeni u dubrovačku opću bolnicu, izvan su životne opasnosti. Još uvijek se utvrđuju točne okolnosti nesreće.

60294411.jpg
 
Član
R.I.P zalosno, ovo mjesto poznam tu sam stanovao dok sam radio dole,ima velik pravac pa ova krivina gdje je udes bio
 
Član
Nije problem u BMW-u drug, nego u vozacima...ufuraju se da voze ferraria a ne auto staro 20 godina sa bog zna kakvim ovjesom i gumama :icon_cry:
 
Član
Evo sad bas gledao na RTL-u.. cesto je zbog vozaca,vala brate stvarno se pretjeruje sa BMW-ma,auto jeste dobro i sve al nije svemocno,ljudi treba malo da smire dozivljaj jer se gine nenormalno..
 
Član
tuda sam prolazio pola godine na posao stalno cesta je nenormalno dobra za gonjavu ali mokra cesta pijana glava...
nije bitan model auta bitno je sta u glavi imas
i btw. jos se nezna tko je vozio auto
r.i.p. za preminule djevojke :(
 
Član
tibor987 je napisao(la):
Nije problem u BMW-u drug, nego u vozacima...ufuraju se da voze ferraria a ne auto staro 20 godina sa bog zna kakvim ovjesom i gumama :icon_cry:



potpis ko kuca



R.I.P za djevojke:icon_sad:
 
Član
Ima malo tu i do auta, al uvijek je najvise do vozaca. BMW je gadan po klizavom, posebno ti stariji modeli. I dok bi neki Golf na 120-130 malo prosirio putanju kad si prebrz, BMW ce izbaciti straznji kraj, a pri toj brzini na cesti bas i nema mnogo prostora za spasavanje. I onda se desavaju ovakve stvari. Na TV-u rekli da su djevojke stajale na autobuskoj stanici, a nisu bile u autu. Al na netu to nigdje ne pise, sad ne znam sta je tacno... Gadno kako god.
 
Član
bas strava, narode ba, kad vozis kuliraj, nemoj se dokazivat, zivot drzis u rukama... cure po 20 god...
moze bit i gore
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top