Dragon Garage : YouTube kanal o autima

Dragon Garage : YouTube kanal o autima

Član
Gledao sam ovo što si radio za Astru od druga, i mislim da ovaj put hajmo reći nisi bio objektivan. Zbog kolege si je malo previše pohvalio. Iako i sam imam 2 opela smatram da imaju dosta više mana nego ti naveo. Lično malo kome se sviđa unutrašnjost onih plastika, i onaj display onakav i materijal. Možda se meni učinilo ali mislim da ima tu još mana koje si trebao spomenuti. Ostalo je ok, ovo nije kritika neka ili šta, već samo da poboljšaš kvalitet videa i opisa :)
 
Iskreno druze ja mane nisam primjetio , za te pare tj u tom rangu dosta drugih auta skripe kad dotaknes nogom tablu , onda tipke se gule i rukohvati (poznato za VW) ovde tih problema nema . Opet kazem to je iz moje perspektive , naravno da ima bolje ali to bolje je i vise para. Evo ako ima jos neko GTC model ili da je vozio nek napise sta jos moze biti mana ili sl ja cu prihvatiti ali sad nesto da kudim auto toliko nisam imao potrebu bas sam uzivao u voznji.
 
Član
Evo ga narode jedan bonus video , kraci je i nadam se da ce vam se svidjeti , zadnji dio klipa je malo treskav jer je ulica bila katastrofa sad tek vidim koliko se odrazilo na snimak :D
U ponedeljak ide regularno klip testa
Kako amerikanci kazu Share Like and subscribe :D
Gledam danas istu, samo crna boja, desni far mu zarosio...
 
Top