Dragon Garage : YouTube kanal o autima

Dragon Garage : YouTube kanal o autima

Član
Dobro bean, sta je sa testovima i snimanjem, radis li ti sta osim sto ljudima sjedista razvaljujes.
Nesto si zatajio, nije valjda da te odlazak subija toliko slomio i bacio u depresiju
 
Radim brate i dalje, nego bio ono bolestan jedno vrijeme i onda odma poceo i raditi pa sam malo otanjio ali bit ce, ide sezona bit ce svega. Ja cekam kad ces ti ponuditi tog Leona a i iskreno sam otanjio jer tesko nalazim vozila, raja se nesto stisla ne znam sta je rec :D Imam nekih 10tak vozila sto imam dozvolu za snimanje ali evo porucio sam GoPro jer mi je ofrino sa mobitelom doci i snimati auto od 100.000KM

Edoze malo mi je falilo, kada sam izasao da se nije uklopio iscupo bi ga :D
 
Član
Bujrum druze kad god hoces, sto se mene tice snimaj i digitronom samo mi obecaj da mi neces silovati sjediste.
Vjerujem da dosta raje ceka da malo dotjera auto, nabaci felgice i te neke stvari pa onda na snimanje...
I ja imam nekih stvari za rijesiti ali ne zuri mi se :)
 
Član
Jos jedna Tuning & Styling prezentacija! U pitanju je Opel Vectra B iz 1996. godine sa konverzijom motora gdje je "ubacen" 2.0 Turbo C20LET motor iz Opel Calibre od 204KS!
super klip.. samo da si po meni , u klipu mali prozorcic ubacio (tj snimao obrtaje, i brzinu kako se dize) bolje bi bilo... ali eto :D ovo je neka mašina zvuk sve govori :D
 
E Cupra dogovoreno, kad se vratim sa puta dolazim na snimanje :D Necu nista silovat hahaha
Vladice Cole ima tu kameru kaze da je njemu extra, ovaj prijatelj je Astru ubio, motor se radi rasklapa pomjesala vodu i ulje pa nismo nista snimili.
Devke snimao bi ja to drug ali ne mogu mobitelom sam, sad ce doci GoPro pa je mogu zaljepit gdje hocu :D
 
Top