Dorada mk2

Dorada mk2

Ovako je izgledao ljetos...[attachment=38930]
A ovako izgleda sada na celicnim felugama i uz malo dorade branika,tamnjenja zadnjih stakala,presvlacenja krova u bijelu kozu...itd..[attachment=38931],[attachment=38932]...[attachment=38933],[attachment=38934],[attachment=38935].....i feluge ce opet na njega...samo nece prije nego sto postavim gewinde...[attachment=38936]
Ako moze jos koji prijedlog ili savijet od vas.....imam jos malo nekih planova,međutim moram polako.Koštalo me je prebacivanje motora.Bio je 1.8 8v pa mi otisao procesor DIGIFANT,i nisam ga nigdje mogao pronaci polovnog za kupiti,pa sam stavio stariju verziju GTI-a sa vakumima...ali i taj motor me je ukopao,na kraju sam se odlucio na atest i ubacio sam 1.6 turbodiesel 51 kwh.Sluzi me jako dobro ali fali ona zestina GTI-a i cim bude prilike opet cu uzeti GTI-a ali ovaj put mk3 2.0 16v
 

Prilozi

  • DSC01961.JPG
    DSC01961.JPG
    399,2 KB · Pregleda: 74
  • Photo025.jpg
    Photo025.jpg
    155,7 KB · Pregleda: 24
  • Photo031.jpg
    Photo031.jpg
    98,5 KB · Pregleda: 67
  • Photo027G.jpg
    Photo027G.jpg
    234,9 KB · Pregleda: 30
  • Photo024G.jpg
    Photo024G.jpg
    151,8 KB · Pregleda: 49
  • Slika2.jpg
    Slika2.jpg
    105,9 KB · Pregleda: 43
  • Photo018Jpj.jpg
    Photo018Jpj.jpg
    70,8 KB · Pregleda: 13
Član
evo savjet...neko moje misljenje:prelosi pragovi ili sta je to vec:) za sada toliko...hehe
p.s super golf,svidja mi se krov,bice jos bolji ak ubacis masinu tu sto planiras..poz
 
i ja sam ih planirao malo preraditi...ali ako skinem lajsne kao sto planiram skinut cu i pragove onda ne idu sami nikako......fali jos angel eyes,maska bez znaka,ona obrva vise lajsne i dosta tih sitnica koje mu daju dobar izgled....ali polako cemo jedno po jedno...nadam se da ce izaci onako kako ga zamisljam
 
Član
ima potencijala,eto ti pragovi najvise bodu oci, nazad bi se mogao ukinut brisac, te neki nastavak auspuha,recimo sa dva izlaza,imam osjecaj da bi puno ljepse izgledalo nego ovako;)
 
Član
Lep golf...vidi se da je ulagano dosta u njega.....al ne razumem kako si mogao dozvoliti da stavljas sve slabije i slabije motore u njega :icon_mad:..al dobro sta sad...docice ti taj 2.0 na red.
Sto se sadasnjeg spoljasnjeg izgleda slazem se sa ostalima u vezi pragova....znaci da skines to.
Ne znam kakave su ti ono nalepnice ispod bocnih zmigavaca...al mislim da bi i to trebalo skinuti. Zameni vrata za noviji model (bez leptir stakla)...i ja bih ga ostavi u bukvalno fabrickom izgledu, znaci da maska ipak bude sa znakom, originalna Hella farove, i bez obrvica. :icon_biggrin:

Primer:

daszim3.jpg
 
Član
Slazem se sa twisterom da je ovo najlepsi izgled koji golf moze imati...jos da su zuti mali farovi :)
 

323

Član
Dobar golf,i ja se slazem sa osatlim clanovima za pragove,a sto kaze ArminM valjalo bi da nabacis neki nastavak i uklonis brisac.Izgledace to lijepo kad uradis to sto imas u planu na njemu raditi.Pozzz ;)
 
hvala raja na savjetima.....polako kako budem sređivao stavljat cu slike pa cemo ga dotjerati do najljepseg izgleda.....WV
 
Top