DOBOJ 17.08.2008  OKUPLJANJE

DOBOJ 17.08.2008  OKUPLJANJE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
eto opet smo se skupili...mogu reci da nam je ovo preslo u jednu lijepu naviku...od sledece sedmice uvodimo neke promjene...pocevsi od samog mjesta na kome ce biti okupljanje...pa do nekih pravila koja ce morati ispostovati posjetioci ovog okupljanja(necu ovdje o pravilniku)... Nasli smo jednu mnogo prihvatljiviju lokaciju za nase skupljanje i na njemu cemo da se skupimo sledece nedelje...to je stara napustena kasarna u doboju...mnogi ne znaju gdje je to mjesto...pa nek pitaju...objasnit cemo...


Dakle, sledece okupljanje: NEDELJA 24.08.2008. KOD KASARNE


evo par slika sa vecerasnjeg okupljanja
 

S84

Član
Svaka vam čast za ova okupljanja..i vozila i slike na nivou..morat ćemo mi iz Zenice jednom do vas potegnuti.. ;)
 
Član
Vidim auspuh na RX-8 nije stock, a sta je ovo uradio s poklopcem za rezervoar, nije valjda naljepnica ? Bar mi tako izgleda na slici... Fino je vama bgm, svi se znate, druzite se, kud ces bolje...
 
Član
S84 je napisao(la):
Svaka vam čast za ova okupljanja..i vozila i slike na nivou..morat ćemo mi iz Zenice jednom do vas potegnuti.. ;)

dobro nam dosli...ako izrazite zelju, samo se javite, neko ce vas negdje cekati...posto je novu lokaciju za okupljanje malo teze pronaci...
 
evo i mi smo ponikani vasim okupljanjem odlucili da zapocnemo nesto slicno!
u petak u 7 sati smo zakazili neko probno okupljanje.
ovom prilikom mogu pozvati sve koji budu u blizini da dodju,dakle,petak,23.8. u 19 sati na parkingu kod gimnazije,parking je ogroman,dovoljan za najmanje 100 auta:)
eto,pozelite nam srecu!
ja ocekujem barem 7,8 autica za pocetak:)
sori sasa i davore na OT!:D
 
Član
SamiRX-8 je napisao(la):
Vidim auspuh na RX-8 nije stock, a sta je ovo uradio s poklopcem za rezervoar, nije valjda naljepnica ? Bar mi tako izgleda na slici... Fino je vama bgm, svi se znate, druzite se, kud ces bolje...


aluminijski poklopac ;) original custom dio mazde
 
Član
RE: DOBOJ 17.08.2008 OKUPLJANJE

erol_brcak je napisao(la):
evo i mi smo ponikani vasim okupljanjem odlucili da zapocnemo nesto slicno!
u petak u 7 sati smo zakazili neko probno okupljanje.
ovom prilikom mogu pozvati sve koji budu u blizini da dodju,dakle,petak,23.8. u 19 sati na parkingu kod gimnazije,parking je ogroman,dovoljan za najmanje 100 auta:)
eto,pozelite nam srecu!
ja ocekujem barem 7,8 autica za pocetak:)
sori sasa i davore na OT!:D

Ja danas bio u Brckom, nigdje te nema :)
RCat je napisao(la):
SamiRX-8 je napisao(la):
Vidim auspuh na RX-8 nije stock, a sta je ovo uradio s poklopcem za rezervoar, nije valjda naljepnica ? Bar mi tako izgleda na slici... Fino je vama bgm, svi se znate, druzite se, kud ces bolje...


aluminijski poklopac ;) original custom dio mazde

Aha, bio sam se prepao... ko kad sam ispao iz fazona :icon_smile:
 
@sami: steta,ja danas ko za inat (i juce) fasovao neku gripicu pa ne izlazim iz kuce.drugi put se najavi hebemu:)

p.s. gotivan ti potpis:)
 
Legend
Dva auta mi se svidjaju ovaj stojadin i RX8. Golf je ocajan sa plastikama, a Audi 80 :) prestrasno hehehehe
 
vala i ovaj prednji branik na stojadinu je ocaj,ali necemo sad o tome,a rx je skoro pa stock iako i dalje prelijep i najljepsi.
 
Član
o ukusima se ne raspravlja...ni meni se nista nes vidja...golf ko vashar...audi betmobil...stojadin duga prica...jbg...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top