DOBOJ  03.08.2008 OKUPLJANJE : slike

DOBOJ  03.08.2008 OKUPLJANJE : slike

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
eto okupismo se...bilo nas je tridesetak...kako je bilo?...evo slike...pa prosudite sami
 
Član
Lijepo okupljanje,bio sam prvi put i mislim da cu biti i na svakom narednom.......svaka cast organizatorima na izboru lokacije,ko god dode mislim da se nece pokajati..........
 
Član
jaha je napisao(la):
Lijepo okupljanje,bio sam prvi put i mislim da cu biti i na svakom narednom.......svaka cast organizatorima na izboru lokacije,ko god dode mislim da se nece pokajati..........

hvala za lijepe rijeci.. ;)
 
Član
jaha je napisao(la):
Lijepo okupljanje,bio sam prvi put i mislim da cu biti i na svakom narednom.......svaka cast organizatorima na izboru lokacije,ko god dode mislim da se nece pokajati..........

ma drug neka si ti nama dosao vidio si koliko nas je a tek smo poceli....kako ce biti kasnije a uvjek si dobrodosao :lol::lol::D:D:D
 
Član
admir jahic je napisao(la):
Svaka cast na okupljanju ;)

zahvaljujem...garantujem da ce biti i bolje...iako smo za ovaj put imali najavljen dolazak barem jos 10 automobila...bilo kako bilo...mi smo zadovoljni... :)
 
Član
Fele je napisao(la):
Fino fino, samo nek se druzi ;) i nek ovo predje u naviku :)

druze to je vec u krvi...kakve navike...mi se skupljamo vec godinu dana...samo sad marketing...ovo-ono...pa eto...bice druzenja...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top