Djecak ima šest godina, a pametniji je i od Einsteina

Djecak ima šest godina, a pametniji je i od Einsteina

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zanimljivo!

A to sto pricate da ce poludit,pa vecina ljudi sa genijem je luda,ali to ne mora znaciti nista lose.
 
Član
Ovo je fakat prepametan malac, kakav dar jbt:icon_eek:... STa li ce od njega bit' za jedno 10- 15 god., tuner sigurno ne:D

p.s.
Zar se ne kaze koeficijent inteligencije, a ne kvocijent:icon_question:
 
Član
auuuuuuuu....pametan brrateee...

al vise me zanima taj djecak iz KRESEVA jel....


ako ko zna de nek objavi kakav tekst o njemu ili videoo bas me zanima
 
Svaka mu cast, al' k'o sto gore neko napisa, za 15 godina ce biti lud, jer kad je sada tako, cijeli ce mu zivot proci za knjigama, imam u razredu par takvih koji nemaju pojma sta znaci izaci sa drustvom i provesti se, imati curu, napiti se itd... Mislim nije da ne bi bio ponosan na dijete da je pametno i uci i sve to, al' ako ce ga kostati toga da nikad ne prozivi ono sto vecina mladih treba, jebes onda njegove ocjene, ako nema nikakvog zivotnog iskustva, nista nije prozivio!!!
 
almir_gr je napisao(la):
Svaka mu cast, al' k'o sto gore neko napisa, za 15 godina ce biti lud, jer kad je sada tako, cijeli ce mu zivot proci za knjigama, imam u razredu par takvih koji nemaju pojma sta znaci izaci sa drustvom i provesti se, imati curu, napiti se itd... Mislim nije da ne bi bio ponosan na dijete da je pametno i uci i sve to, al' ako ce ga kostati toga da nikad ne prozivi ono sto vecina mladih treba, jebes onda njegove ocjene, ako nema nikakvog zivotnog iskustva, nista nije prozivio!!!

Ali takva djeca/ljudi ne gledaju na to tako. On satisfakciju pronalazi u knjigama,nama je to nepojmljivo,ali tako je.

Isto kao sto je nekom glupavo i ne vidi nikakav smisao u jurcanju stazom 250 kmh ili u spucavanju 50 000 km u auto tako ni nama nije jasno kako je nekome pijanka i druzenje odbojno. ;)

A i to sto kazes kako nista nece prozivit,pa mozda je njemu dozivljaj kad odgovori sva pitanja u Milijunasu:)
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
almir_gr je napisao(la):
Svaka mu cast, al' k'o sto gore neko napisa, za 15 godina ce biti lud, jer kad je sada tako, cijeli ce mu zivot proci za knjigama, imam u razredu par takvih koji nemaju pojma sta znaci izaci sa drustvom i provesti se, imati curu, napiti se itd... Mislim nije da ne bi bio ponosan na dijete da je pametno i uci i sve to, al' ako ce ga kostati toga da nikad ne prozivi ono sto vecina mladih treba, jebes onda njegove ocjene, ako nema nikakvog zivotnog iskustva, nista nije prozivio!!!

Ali takva djeca/ljudi ne gledaju na to tako. On satisfakciju pronalazi u knjigama,nama je to nepojmljivo,ali tako je.

Isto kao sto je nekom glupavo i ne vidi nikakav smisao u jurcanju stazom 250 kmh ili u spucavanju 50 000 km u auto tako ni nama nije jasno kako je nekome pijanka i druzenje odbojno. ;)

A i to sto kazes kako nista nece prozivit,pa mozda je njemu dozivljaj kad odgovori sva pitanja u Milijunasu:)

Sve to stoji, ali zivotno ISKUSTVO, nijedna knjiga, emisija , ili prepricavanje ne mogu da nadomjeste....
 
Član
Svasta....al stvarno ineresantno kako se preposje nervi u mozgu pa dobijes ovako ggenijalca, ili se pobrkaju pa zaglavis sa nekim debilom, koji prvi 20 sati vozackog uci dje je prva :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top