Djeca dželati po Sarajevu

Djeca dželati po Sarajevu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Nova zanimacija djece u sarajevskom naselju Bjelave je mučenje i ubijanje životinja. U jutarnjim satima 25. juna, prolaznici su mogli vidjeti dva dječaka kako muče i ubijaju tri mačića.



Po riječima očevidaca, dječaci su dva mačića vezali za drvo, a onda na njih bacili veliki kamen i skakali po njima dok ih nisu usmrtili. Treći mačić je zaklan i bačen u kontejner.

080625152.1_mn.jpg


Djeca koja su pokušala pomoći mačićima su otjerana kamenjem, a kada su jednog od dječaka pokušali prijaviti ukućanima, dobili su odgovor "da ne dosađuju više".

Počinioci djela su tek drugi razred osnovne škole.


Elem, stoka uzme mačku, sveže je za drvo, baci na nju kamen od 10 kila, onda je udara od pod i gaza je dok jadna nedužna životinja ne ugine... mislim se šta li će ovi idioti raditi sa 20 godina kad rade to sa 9 godina... ?!?!?
 
Član
da upravo to sto kazes sta ce tek s 20 godina radit..ovakve treba odma u ustanovu.psihijatru il nesto... to nije uredu..
 
Član
Ja jadan ginem ulicom da izbjegnem goluba, vrapca i macku, a ovi ih ladno ubijaju... Pa zar niko od vas iz sarajeva nije cuo za samaranje male djece? Kad im neko jednom isprasi tur, onda im to nece pasti na pamet ponovo raditi.... Ako im je zabavno sada muciti i ubijati, pa za par godina od njih imate (u najboljem slucaju samo) silovatelje....
 
da je moje djete u pitanju, udario bi ga bokserom te shutao po sobi dok ne padne u nesvjest. takvo nesto od mene nebi pokupilo pa samim time bi kazna bila veoma stroga. volim zivotinje, pa barem smrtonosne bile. a mace volim najvise! volio bih sad vise nego ista da ih neki pedofil siluje...
 
Član
freekvw1983 je napisao(la):
da je moje djete u pitanju, udario bi ga bokserom te shutao po sobi dok ne padne u nesvjest. takvo nesto od mene nebi pokupilo pa samim time bi kazna bila veoma stroga. volim zivotinje, pa barem smrtonosne bile. a mace volim najvise! volio bih sad vise nego ista da ih neki pedofil siluje...

Dobro ti je ovo.....:D:D:D
 
Član
ja bi te vodio u planinu da izvlače drva sve ručno,kad odu leđa za par godina nebi im nampo mrav a kamoli mačku da ubiju dok god ne bude strog zakon biće ovako,negdje sam pročito na forumu
"tražili smo zapad a dobili divlji" to je izgleda baš tako
 
Član
Strasno,ja zivim tu i moja je normalna generacija koliko toliko,ali tu gamad treba poubijati,daj nadjite imena da ja njima uradim sto su oni uradili macama,u ime raje sa BHT-a :)
 
Član
Ode sve u pivsku flasu... Previse djeca gledaju filmove i igraju igre s nasiljem... Neko je napisao kada ovo rade s 7-8 godina sta ce raditi kada budu imali 20 godina? Ubijati LJUDE na sred ulice bez bismilla? Ovo treba iskorijeniti u pocetku!

Najgore je sto ova djeca jos ni pelene s guzice nisu skinuli a ovo rade, a tek kad im nesto kazes odgovaraju da bog mili sacuva.... Suma sumare - ode ovo sve u 3 lijepe...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top