Diskovi za Golf 3 koje da kupim?

Diskovi za Golf 3 koje da kupim?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozdrav svima došlo na red da se diskovi mjenjanju.
Tu sam u velikoj dilemi diskovi koji su sad na autu su org. i stari su koliko i sam golf znam da cu tesko naci nesto poput ovih al eto da pitam tražio sam u nekoliko radnji ima diskova al neke marke nikad čuo sad sam u dilemi ima li neko iskustva sa tim konkretno koje diskove uzeti i gdje kupiti i koliko koštaju uz diskove trebaju i disk pločice naravno Golf 3 1.9D godište 96
 
Član
ate texar lucas ako imas nac negdje inace otidi u neki vw servis pa uzmes orginal nisu ni bas tako ni skupe
 
Član
sta je sa samoventilirajućim može li se to staviti umjesto ovih i ima li velike razlike u cjeni i kvaliteti ili da nepametujem uzmem klasične diskove valjda će se neko javiti ko je pravio kombinacije i zna sta jenajbolje
 
Član
nemogu i ventilirajuci zbog klijesta neodgovaraju ako os kvalitet kupi u asi i imas ove obicne jurid od njih je najbolji a razlika je u tome sto imaju disk plocice koje su trde i meke stavis li tvrde duze ce ti biti ali postoji mogucnost da ti se pojave odredeni zvukovi one vise deru diskove a meke su fine necuju se i prije se trose pa ti vidi sta ces al orginal je orginal jer se znaju ovi neorginalni iskriviti i da ti se desava da kad pritisnes papucicu da ti pedala podrhtava i volan da trese pozzz nadam se da sam ti pomogao;)
 
Član
kupljeni diskovi cjena je 58,00KM radnja se nalazi u envera šehovića unis komerc diskovi org za mog golfa ima dosta org djelova naročito za G2 zalihe tasa kome nesto treba pravo tamo u ASI su 90,00KM par
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top