diskovi sa golf 2 gti na obicnog D

diskovi sa golf 2 gti na obicnog D

Član
ima nekih tema na netu ali nigdje da nadjem pravi odgovor.. ovako interesuje me da bi stavio na svog golfa ventilirajuce diskove jel moram mjenjati i kociona kljesta glavcinu ili samo diskove i plocice nabacim ove vent.. ne znam sta pase da ostane a sta moram drugo staviti?
 
Član
gti je imao 256 ventilirajuce a g60 280mm a kod tebe je ja mislim 239..tako da ti trebaju glavicine i klijesta..heh najbolje osarafati sve sa kakvog stranca sa amortizerom..:) :)
 
Član
znaci komplet sve promjenuti.. hvala :D ili cu vidjeti sa pasata 3 kakvog valjda isto pase a veci su mu diskovi :D
 
izvinjavam se na mjesanju,al ako golf nema diskove nazad,sta je sve potrebno da bi se stavili,koji su odgovarajuci i od kojeg auta pasu?
 
izvinjavam se na mjesanju,al ako golf nema diskove nazad,sta je sve potrebno da bi se stavili,koji su odgovarajuci i od kojeg auta pasu?
bolje nemoj, na vecini vozzila su problemi sa rucnom gdje su diskovi nazad (jer nije koristena) pa pnda drze tockovi i slicno,, a odg i od golfa 3 tdi, gti (mozes i citav zadnji most promjeniit staviti od golfa 3 ali siri je za 2 cm = svaki tocak je izbaceniji za po 1 cm napolje )
ugl ja sam se nagledao zadnjih celjusti koje drze nakon potezanja rucne pa valja ih reparirat ili traziti ispravne,,haha bolje ti ne diraj, zamjeni naprijed glavcine i diskove sto vece (nadji od corrada diskove , celjusti i glavcinu) naprijed, ali racunaj na to da min felga ti je 15" haha
 
i da naglasim ako kome bude od koristi, sa audija 100 (stari modeli) vam odgovaraju celjusti prednje (celjusti sa duplim cilindrom unutra ) na ventilirajuce diskove ali ne znam napamet na koju tacno velicinu diska idu, mislim 280 mm i kocenje bude bruka dobro.
ko vec ganja extra kocnice.
 
vec sam na 15“ felgama,a od gti-a kompletan most,znaci bez problema,ma ganjat cu ja sve pomalo,od serva,disk kocinica,itd,polako,jos ga dovodim u tip-top stanje,da je sve ispravno i po ps-u
 
Top