Dijete teško povrijeđeno u saobraćajnoj nesreći (uzrok alkohol)

Dijete teško povrijeđeno u saobraćajnoj nesreći (uzrok alkohol)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Jedno dijete teško je povrijeđeno u saobraćajnoj nesreći koja se jučer oko 21.55 sati dogodila u ulici Safeta Hadžića do br. 10 u općini Novi grad u Sarajevu, saopćeno je danas iz kantonalnog Ministarstva unutrašnjih poslova.
Dijete H.B. iz Sarajeva, rođeno 1999. godine, u pokušaju prelaska kolovoza povrijeđeno je kad ga je udarilo i oborilo vozilo "opel-kadet", reg. broja 451-M-542 kojim je upravljao B.E., rođen 1964. godine u Rogatici, nastanjen u Sarajevu. On je nakon toga pobjegao.

Pješak je zadobio teške tjelesne povrede, prijelom karlične kosti te povrede noge, trupa i glave. Ljekarska pomoć mu je ukazana u Centru urgentne medicine na Koševu i zadržan je na daljnjem liječenju.

Vozač Enes Bahtanović naknadno je pronađen i u 2.00 sata uhapšen.

Utvrđeno je da je bio pod utjecajem alkohola (1,49 promila). U 2.10 sati odveden je u Odsjek za zadržavanje lica lišenih slobode.

O saobraćajnoj nezgodi obaviješten je Kantonalni tužilac u Sarajevu.
 
Član
Nesreca bila u 10 navece, on uhapsen u 2 ujutro. Tad i alkotestiran? Pa mozda se napio u medjuvremenu od muke
 
Član
ja bi takim što uteknu sa mjesta nesreće oduzeo vozačku na 10 godina,
nadam se da ce djete bit dobro
 
Član
Trozic je napisao(la):
ja bi takim što uteknu sa mjesta nesreće oduzeo vozačku na 10 godina,
nadam se da ce djete bit dobro

Oduzeo vozacku??????????
Ma ubio a ne oduzeo vozacku i razapeo na po carsije da svi vide sta ceka sljedeceg.Onda bi se svi smirili.Ovako samo govore pisi me.
 
Član
ajdin_ze je napisao(la):
Trozic je napisao(la):
ja bi takim što uteknu sa mjesta nesreće oduzeo vozačku na 10 godina,
nadam se da ce djete bit dobro

Oduzeo vozacku??????????
Ma ubio a ne oduzeo vozacku i razapeo na po carsije da svi vide sta ceka sljedeceg.Onda bi se svi smirili.Ovako samo govore pisi me.

MA OBJESIT GOVNA ZA MUDA NA SEBILJU...
 
Član
e jbg alkohol, zato ja vise ne pijem nikako.... u subotu moram iznimku napraviti, zeni mi se rodjak.... :) :)
 
Član
Od prijateljice jedne otac :icon_eek: Ne mogu da vjerujem fkt :icon_eek: KOji je to mozak pobjeci i ostaviti dijete, kako bi ga pokupio i do hitne odvezao, uh treba pobit takve ljude.... Nadam se da ce se dijete brzo oporaviti!!!
 
Član
Nedavno u Konjicu, vozac zgazio dva pjesaka i odletio sa ceste. Pjesaci na mjestu mrtvi. Jednom 18god drugom 21god.

Vozac preko 2 promila alkohola u krvi... Nije ni znao da ih je pokupio kad je izasao iz prevrnutog auta. Otisao potom u kafanu, narucio pice i zovnuo policiju da je odletio sa ceste, da ne moraju dolaziti.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top