Dijagnostika Fiat - Alfa - Lancia

Dijagnostika Fiat - Alfa - Lancia

Član
Kompletna dijagnostika FIAT - ALFA - LANCIA vozila:

- Ocitavanje i ponistavanje gresaka, instrument table, airbaga, klime, ABS, servo...
- Resetovanje servisnih intervala
- Testiranje elektricnih komponenti vozila
- Pracenje parametara rada motora - ubrizgavanje, gorivo, zrak, turbina, alternator...
- Pracenje parametara i ocrtavanje istih na grafiku u voznji
- CAN info
- PROXI uskladjivanje i dodavanje novih komponenti (parking senzori, tempomat/cruise control...)

Sarajevo, 061/ 866 - 245
Za clanove foruma cijena 20KM



 
Član
Moje preporuke za @kAcu! Danas sve testirano,dijagnostika je odlicna,puno mogucnosti,provjera svih komponenti,parametara,jednostavno ocitate sve na jednom mjestu! ;) Vrhunska usluga za sve Fiat,Alfa,Lancia vozace! :cool::cool:
 
Član
Hvala druze! Steta sto nismo uslikali graf u voznji ali eto :cool:
Ako sta zatreba, zovi...
 
Član
Eh toga se bas nisam sjetio! Nista bit ce prilike ;)

Dodatno na pocetni post:
- Provjera vozila po broju sasije, gdje se dobiju podaci kada je vozilo proizvedeno, broj motora, oprema vozila, boja unutrasnjosti vozila itd.
 
Član
Mali update sta je radjeno:

- Uspjesno dodane kontrole na volanu (MF volan sa tipkama) - Fiat Stilo
- Otkriveni i riješeni problemi sa servo upravljacem
- Otkriven uzrocnik gušenja vozila u voznji
- Provjereno vise vozila prilikom kupovine
...

(Neko od forumasa me zvao avgusta ali sam bio na moru pa se ovim putem izvinjavam)
 
Član
Mali update:

- Prilagođena nova instrument tabla - Fiat Stilo
- Dodan tempomat (cruise control) - Fiat Stilo
- Prekidač kočnice - Alfa 156
- MAF senzor - Fiat Stilo
- Navigacija - Lancia Thesis
...

Uslugu možete pronaći i na sljedećem linku:
http://www.pik.ba/usluga/5082/dijagnostika-fiat-alfa-lancia-autodijagnostika/

Lijep pozdrav
 
Pozdrav,
imam Fiat Stilo, 2003. 1,6 16v. Postoji nekoliko problema sa elektronikom:
1. Airbag failure, Engine failure i Num bulb plate koji se uključuju odmah nakon paljenja.
2. Već nekoliko puta se auto ugasilo prilikom stajanja na semaforu i jedan put u vožnji- obrtaji padnu na anulu, ugasi se i prikaže brojne greške kao što su ASR failure, Connection loose i još neke. Ovo gašenje se obično dešava pri visokim vanjskim temperaturama i jednom prilikom kiše.
S autom sam u takvom stanju bez prešao skoro 5000 km.
Postoji li mogućnost, osim dijagnostike da se ECU reparira ili premjesti sa bloka motora ili da se konektori zamijene???
Ukoliko postoji, kolika je cijena da se sve ovo riješi??
 
Član
Nazalost, ne radim reparaciju i premjestanje ECU.
Uzrok svih gresaka se moze ispitati i provjeriti, kako biste znali sta, gdje i kako dalje. Ukoliko bude potrebna reparacija i premjestanje mogu vas uputiti i preporuciti majstora. Dijagnostika koju radim podrzava sve sisteme koje vozilo posjeduje.

Pozdrav
 
Top