Difuzor za zadnji branik na 350z

Difuzor za zadnji branik na 350z

Ovako,htjeo bih od ovog:
foto099p.jpg

da napravim difuzor,nesto slicno ovom:

Pitanje,jel ima neko da bi mogo napravit difuzor od plastike ili poliester,da se samo "navuce" odozdo?Unaprijed zahvalan.
 
BHT Ovisnik
ne izgleda mi tesko za odraditi,mislim za onoga tko to zna,u nas bi ti alen znao uraditi sigurno,mislim da je on tiboru nesto radio,on vjerovatno ima kontakt ako se odlucis za to,ako ne nađes nikoga mozes uraditi fazon s crnom folijom ili carbonom cisto da razbije monotoniju :)
 
CoL3 je napisao(la):
ne izgleda mi tesko za odraditi,mislim za onoga tko to zna,u nas bi ti alen znao uraditi sigurno,mislim da je on tiboru nesto radio,on vjerovatno ima kontakt ako se odlucis za to,ako ne nađes nikoga mozes uraditi fazon s crnom folijom ili carbonom cisto da razbije monotoniju :)

Ma ja nekako mi izgleda predubok ovako sav u zutom.Daleko mi je Mostar drug totalno,opet hvala
 
Član
Col3 je dao odlicnu ideju, samo ovo gdje ide presjek uradit u carbon, ili u crnu foliju, i bit ce 100x bolje.. ;)
 
mario05 je napisao(la):
Col3 je dao odlicnu ideju, samo ovo gdje ide presjek uradit u carbon, ili u crnu foliju, i bit ce 100x bolje.. ;)

Mario to mi je zadnja solucija,prvo bih volio vidjet mozel se napravit difuzor,ako nista ide carbon folija ;)
 

rs6

Član
mario05 je napisao(la):
Col3 je dao odlicnu ideju, samo ovo gdje ide presjek uradit u carbon, ili u crnu foliju, i bit ce 100x bolje.. ;)

postoji mogucnost da ce se carbon, ili neka druga folija odlijepit okolo auspuha od temp, moj prijedlog je mat crna boja
 
pa sto se ne bi moglo, pusti se karbona i folija, ovo uopce nije neki zahvat, pogotovo sto je na tvom braniku vec sad fizicki odvojen taj dio koji bi moro rezat pa upasavat novi od poliestera il cega vec.
Ne znam gdje bi to radio, dal u Italiji il kod nas, odakle si rodom, mislim gdje boravis kad si u Bosni. Ima kod nas u Brckom Srdjan Polystar se bavi pravljenjem spojelera, prije je to radio naveliko, sad manje, al i dalje cini mi se da radi po narudzbi, ako si zainteresovan javi da ti javim kontakt njegov.
 
Član
ma sve se moze napravit pa i difuzor. samo trebas nac dobrog majstora, da ne bude krivo ili nravnomjerno rasporedjeno, na onako lijepom nissan-u :D
 

rs6

Član
erol_brcak je napisao(la):
pa sto se ne bi moglo, pusti se karbona i folija, ovo uopce nije neki zahvat, pogotovo sto je na tvom braniku vec sad fizicki odvojen taj dio koji bi moro rezat pa upasavat novi od poliestera il cega vec.
Ne znam gdje bi to radio, dal u Italiji il kod nas, odakle si rodom, mislim gdje boravis kad si u Bosni. Ima kod nas u Brckom Srdjan Polystar se bavi pravljenjem spojelera, prije je to radio naveliko, sad manje, al i dalje cini mi se da radi po narudzbi, ako si zainteresovan javi da ti javim kontakt njegov.

neki dan sam ja zvao tog srdjana covjek mi rece ovim rijecima " momak, nemamo mi vremena za to " stagod mu to znacilo :) nije mi fino zvucalo ...... samo ne znam sta je sa onog u pelagicevu ??? posto si ti dole blize malo da li znas slucajno bavi li se on i sad time ???
 
hehe, inace je on tako cangrizav, i kad je normalan djeluje neraspolozen, trebo si mu rec "De Tite ti treba mi to", da vidis kao bi promijenio plocu odma, Tito mu je bog :D

A ne znam na kojeg sa Pelagica mislis, Srdjan je iz Pelagica, pa sad..

http://www.polystardoo.com/
 
Član
Znam da je na Loncarima drzao onaj objekat , a dosta sam sa njim radio nakon par stvarki znao je i cijenu spustiti , kada sam ga zvao bio je OK pa kada dodes oticemo do njega
 
Eh pa eto, fino Kokija za ruku i do Srdjana, nemoj da fuseris sa tim nekim folijama, ne vozis cvaju jbt, nego Zed-a :D :cool: plus sto ovo znaci uopce nije neki zahvat, ni problem za napravit.
 
Član
Ima majstor da zavrsne te stvari odrade priprema i lakiranje znas i sam momak je extra nema sta ;)
 
Top