Dali radi blic kamera na auto putu prema visokom

Dali radi blic kamera na auto putu prema visokom

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Mrva, ove cam na autuputu su bez start senzora u asfaltu, radi samo jedna pravac Visoko.
Radi na principu; konstantno emituje signal koji se odbija od auta, vraca se nazad i radi se calc brzine, znaci slicno klasicnom radarskom pistolju... ;)
 
Član
nermin je napisao(la):
Mrva, ove cam na autuputu su bez start senzora u asfaltu, radi samo jedna pravac Visoko.
Radi na principu; konstantno emituje signal koji se odbija od auta, vraca se nazad i radi se calc brzine, znaci slicno klasicnom radarskom pistolju... ;)

grrr... zar ima i takvih staticni radara :icon_mad:

Hvala
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
mene je slikala u zenici proslo ljeto i nikad nije doslo :)
edoze ima ta mozda u vraca,ali ima i jedna jos ovamo,neka selendra mala..ne znam kako se zove,znam da ima proed kamere kad ides iz tz dzamija s desne strane
i ima ona tamo kod zovko hotela motela benzinske cega vec

Jel govoris za Misurice kod Maglaja...Tu mi starog uslikalo prosle sedmice..doslo u roku od 3 dana kazna..
 
VR6Boki je napisao(la):
Nemora to znaciti, znam lika kojeg je uslikala ova kamera u Binjezevu i tek nakon 2ipo mjeseca mu stigla kazna... Mada obicno stignu u roku od jedne sedmice, al eto nekad znaju i zaglaviti negdje.

Ma ja kažem za tu jer je ona u Zenici isti taj dan uhvatila :D u cetvrtak me slikala u subotu ujutro doslo obavjestenje, a kaznu su mi poslali nakon 4 mjeseca, tj nlog. Uglavnom moraju te odmah obavijestiti a kazna ne mora doci odmah, kad su ih tek uveli dugo se cekalo na to, al sad obavjestenje stize odmah
 
Član
i ja se vracam neki dan, polozio ispite, sav sretan idem 150 ,140 na auto putu, tuda sam proletio ,od sarajeva prema visokom ,sa mnom su jos bili i passat cc i jos jedan golf 5 tako da vidjet cemo,mada ja mislim da to ne radi.. A i nek dodje 50 km nije frka
 
Član
Astra je napisao(la):
i ja se vracam neki dan, polozio ispite, sav sretan idem 150 ,140 na auto putu, tuda sam proletio ,od sarajeva prema visokom ,sa mnom su jos bili i passat cc i jos jedan golf 5 tako da vidjet cemo,mada ja mislim da to ne radi.. A i nek dodje 50 km nije frka

najvishe ogranicenje u BiH kolko znam je 110 i to na autoputu, i ako si vozio 140 km/h+ nece bit pedesetka nego stotka i mjesec zabrane ;)
 
Član
ima na autoputu i 120 ogranicenje... al je kod kamera 110 kolko ja znam... eh sad dal radi ili ne, nisam siguran, al mi nekako glupo da tu stoje onako reda radi, kad vec mogu ubirati pare :icon_biggrin:

a gore neko napisa da ne radi iz smjera visoko-vogosca... jel zna neki razlog zasto ili je suplja?? opet mi glupo da evo 3-4 mjeseca koliko je vec tu, da onako skupa kamera beze stoji, a da ne radi...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top