Dali mijenjati Audija za Venta

Dali mijenjati Audija za Venta

Član
imam ponudu da zamjenim svog audija za ovog venta volio bi čut vaša mišljenja
http://www.pik.ba/artikal/3002500/auto-vento-vr6/
 
Član
uuu vr,treba to sipat druze a ode goriva na 3 km:icon_sad:

ali ako imas redovan poso,,uzimaj,,mislim ja bi mjenjo
 
Član
Ja nebi dao jer vento 0d 1992 do 1995 godine imaju prelos lim, propadaju im podovi, pragovi, obrve, grede... Iskreno ja tog audia tvog nebi dao ni kad bi imao doplate 500km :D
Edit: ovo to kazem jer sam gledao venta dosta i jednog vr6 1994 godina koji je propao k'o secija :lol: dok audi je audi sto se tice lima :)
 
Član
Druze eto ja sam ti napisao, jos je to korozija koja se vidi, gdje je ona sto se ne vidi pod zastitom i ispod pragova, ispod greda itd :D ako ce ti doplatiti neku finu svotu onda bi JA i nekako razmislio jer ipak za svog znas u kakvom je stanju a taj boga pitaj koliko je puta ubijan :lol:
 
Član
iskreno komso volio bi vidjet jednog vr6 u Tojsicima...:icon_biggrin: ipak ti najbolje znas svoje mogucnosti...ako imas stalan posao i fino primanje i jos plus volju za jacom masinom onda i priusti sebi taj uzitak..sve u svemu sretno u odluci..:cool:
 
Član
ma što se tiče posla to je sigurno nije problem ni za sipanje mada bi išao plin nego neznam ostalo održavanje jeli problem i koliko bi tražio doplate jer mi nudi neku doplatu
 
Član
Druze ostavi tog audia i uzivaj :D a ako vec hoces 7-800km minimum doplate jer moras racunati da imas posla na motoru, dok uradis limariju ce otici 3-400km i bar da ti nesto zaradis :cool:
 
Top