Daewoo cd player, sve radi ali nema zvuka.

Daewoo cd player, sve radi ali nema zvuka.

Član
Dobio sam neki dan Daewoo cd player, skopcam ja njega na punjac od akulumatora svakako je 12 V. upali on sve, mozes ti supat po opcijama cita cd-ove, usb-ove, kartice itd. ali nema zvuka :/ stavljo sam ispitivac na gole zice od zvucnika mu i pokaziva da ima struje na njima. stvarno nemam pojma sta mu je. ako ima netko kakvu ideju kako ovo popravit bio bi mu jako zahvalan :D
 
Na starijim modelima radija se moglo to, raditi sad na ovima ne bih znao. Ako nekog imaš da barata s popravkom rtv opremom, može ti to provjeriti i riješiti...
 
Član
Harli_team je napisao(la):
Na starijim modelima radija se moglo to, raditi sad na ovima ne bih znao. Ako nekog imaš da barata s popravkom rtv opremom, može ti to provjeriti i riješiti...

Samo nezz ispaliti se. znas li od prilike koliko bi to kostalo?
 
Eh pa sad, ko radi s tim znati će ti reći koliko košta, a ti sam prosudi da li ti je skupo ili ne, mislim cca 50KM da je to, barem ovdje kod nas nekad se radilo.
 
Član
Harli_team je napisao(la):
Eh pa sad, ko radi s tim znati će ti reći koliko košta, a ti sam prosudi da li ti je skupo ili ne, mislim cca 50KM da je to, barem ovdje kod nas nekad se radilo.

Oke. hvala puno na info drug :)
 
Top