Da prestavim jedno Auta sa BH ceste

Da prestavim jedno Auta sa BH ceste

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
haaaaaaaj, sta je ovo, ameri poceli dzabaluka dijeliti ove SMC ?
jucej a se vozim, poce mi se trest auto od nekih vibracija, kad pored prolazi cica u mustangu v8 cabrio
ja gledam ovak, slagir'o se ne znam sta bih

drama
 
Član
.nOKe je napisao(la):
haaaaaaaj, sta je ovo, ameri poceli dzabaluka dijeliti ove SMC ?
jucej a se vozim, poce mi se trest auto od nekih vibracija, kad pored prolazi cica u mustangu v8 cabrio
ja gledam ovak, slagir'o se ne znam sta bih

drama

trebao si je obici :D
 
Studiob je napisao(la):
Cool al' ako si gazda benziske..hehehe

Ma vijeruj mi jarane vise VR6 od njeg trosi... Po gradu mu uzima oko 16 litara sto je sasvim normalno za ovaj motor..

GTO je fina zvjerkica Smile mislim da ga vidjeh neki dan ako je u Sarajevu...samo mi boja drugacije malo izgledala na suncu...

Jest u Sarajevu je ima malo cudnu boju nekad vuce na boju zlata..

Jeste bio je baš u suncu, boja više išla nekako na boju bakra, zlatnu...tako nešto :) uglavnom kako god pravo osvježenje za vidjeti ga na cesti.Ipak nisam ja prolupala, mene ubijedili da me vlastite oči varaju :D kome god sam spomenula komentar je-nema šanse da je bio GTO :D
 
Član
Evo i mene malo kasnim sa odgovorima nisam kuci bio citav dan... Pontiak jeste u buca potoku gdje stoji i taj passat vr6 samo sto je u garazi...Motor i unutrasnjost cu slikat cim ugrabim malo slobodnog vremena pozzz..
 
Član
dobar je pontiac u Bosni zato sto ih nema,ali ruku na srce da je dobar ne bi bankrotirao,a dogodine prestaju sa kompletnom proizvodnjom ,pontiaca
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top