Da nema neko zute sijalice balonke za starija auta?

Da nema neko zute sijalice balonke za starija auta?

Član
Dakle trazim ovakve sijalice. Isle su na starija auto pretezno francuska... Imaju ljudi toga po podrumima ali nikako da nadjem. Balonke takozvane... Evo kako izgledaju:


qxl4bq.jpg




Ako neko ima neka javi, castim, placam sta vec hocete recite ;);)
 
Član
Jel moraju bit žute boje ? imam ja tih balonki cini mi se al nisu tako zuto obojene :icon_smile:
 
Član
Ma eto trazim ove zute a ne znam ima li uopste ovih sijalica i obicnih kupiti u shopovima. Ako nema kupiti (a valjda ima majku mu, pogledat cu) onda mi to ostavi :) Hvala ti ;)


Ima li jos neko da ima mozda ove zute sijalice ?
 
Član
sutra cu pogledat, znam 100 % da imam jednu, al trebalo bi da bude bar jos dva komada jer sam imao motor i bile su mu takve sijalice, pa sam negdje naletio na njih i kupio par komada. Javi se na pp ako ti budu trebale ove obicne
 
Član
Ovih sijalica imaš kupiti na EP pumpama i nisu žute nego obične One su 35w čini mi se Cijenu ne znam ;)
 
Super Moderator
U reno 4 idu H5, tih sijalica koliko ja znam nema vise kupiti, barem kod nas, moj dedo kupi H4 pa prepravlja onda da mu pasu :D
 
Član
Imam i ja ovakvih al nisu žuto obojene, baš ove žute imaju kod jednog lika na traktoru tu kod nas lako ga prepšoznati po tim svjetlima al ne vjerujem da bi to on skidao :D
 
Član
Imam dvije ove zute ali mi je jedna pregorila i od nje nista... A imaju ljudi stariji ovoga, moram malo potraziti i po otpadima da nema na nekom auticu starom.

Ako neko slucajno bude imao a da mu ne treba neka se javi ;);)
 
Top