Da li recesija utice na BHT???

Da li recesija utice na BHT???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
da i ja kazem nesto:registrovan sam neke 2,5 godine,a prije toga sam takodjer pratio dugo dugo vremena a nisam se registrovo bio...u te 2,5 godine imam nekih 400 postova...s obzirom da imam 19 godina (skoro :D:) nemam se ja sta pametan pravit i nekome starijem,iskusnijem,ko vise zna nesto se pametan pravit jer sam ja to tako procitao negdje...pa glumit nekog znalca i tako te stvari...nisu mi jasni ovi sto su nedavno regani a imaju po 2-3k postova,od toga je 96% tipa smajli,spamm i te stvari...sta je poenta toga?je li im neko placa za te postove?:icon_rolleyes:
fino procitam vijesti sto me zanimaju,pratim projekte,garazu,pratim rasprave vw vs rest:D i to je to...
 
Odlicna tema...
Vec duze vrijeme sam clan ali sam se tek u zadnje vrijeme aktivirao,,raja mi se svidja bas bas,,svi momci su za 10,,ljudi su i to najvise cijenim kod sviju,,upoznao sam par momaka sa foruma i o njima mogu reci samo rijeci hvale...
Inace imam skoro 19 godina,,koliko toliko znam,ne zabadam nos gdje mu nije mjesto,a ako mogu pomoci nekome tj ako znam kako pomoci uvijek sam tu,,
Malo je glupo sto dodje do ovih prepucavanja tipa opel ovakav,vw ovakav ali ima ona narodna "svaka majka svoje dijete pazi" pa tako i mi svi svoje autice pazimo i nedamo na njih,,tako da je to u neku ruku i razumljivo,ali nista zlonamjerno...
Eto ja se napisah :)

Pozz svima,, ljubim vas u razdeljak xD
 
Početnik
ja mogu sam da kazem ..da su ljudi postali nezahvalni .. pomognes nesto ,,uradis mu ,, a on ko tele ni hvala nezna rec .. nema ..sto je bilo prije godinu dana ..vise nikad nece ni bit ..odkako su otjerali RCat i jos neke ljude..ovaj forum ninasta nelici .. djele banove kako im se cejfne .. prijete tu nesto sa banovima ..pa nije ovo vojska nit te se ko boji ..halo ba!! jedna tema se otvori u njoj 5 repleya i to je to .. sve je vise isfurano ,,nije toliko ni zanimljivo,, kolko su sranja nagruhali na ovaj forum vise i neradi kako treba ..treba ti pet minuta da nesto otvori ,,a prije za tren .. nista ja savjetujem da podhitno nesto promjene ..ovo je u qurcu
 
Početnik
samo se zalite,pa uradite nesto da se to promjeni,evo sad je 3 strana,umjesto svih ovih zalbi i jadikovanja zasto ne napisete nesto korisno i poucno,a ne da se samo zali kako je prije bilo a kako je sad,bilo je kako je bilo,ne moze par moderatora i admina promjenit situaciju,mjenjaju je clanovi ovog foruma,i nikome ne mozes zabranit da iznese svoje misljenje kakvo god da je ono,...
 
Član
Samo rokajte banove starim clanovima i nemoj da bi vam slucajno palo na pamet da vas grize savjest a jos vise da se sasvim slucajno izvinete, brisite kvalitetne postove i rasprave a zadrzite one o xenonima i djedovima koji nece unucima da posude mercedesa 123-ku, filterujte linkove i PM-ove bilo kojeg oblika konkurencije (po vasem nekom uvrnutom kriterijumu) i nek vam uvijek bude, kao sto je to i do sada slucaj bio, primarni cilj kvantitet prije nego kvalitet i ja sam siguran da ce to sve opet da bude kao sto je nekad bilo...al u hopama...
 
Član
ja necu nis posebno pisat,al realno je da je kvaliteta foruma opala,nije nista vise kao prije godinu dana
 
Početnik
Nije recesija kriva za povecanje preglupih tema i ostova definitivno :) krivo je ponasanje pojedinaca koji bi trebali sluziti kao primjer ostalima na ovom forumu... a svi vidimo kakav su primjer dali.
 
Član
Ola :)

Spadam u grupu "starih" mozda cak i prvih clanova foruma koji su postanjem, temama itd "dizali" forum. Kvaliteti postova i tema su pali.
Krivci za to su: Projekat "nabrijano biciklo", projekat "tuniranje racunara" sa 164687461787 svijetlecih objekata na njemu, P: M*da pod bubrege M: Debelu mamu za mamu sa debelim stelama K: Korektor za desnu stranicu knjige itd... Nema vise ni onih starih aktivnih clanova koji su davali savjete, s kojima si se mogao sporazumjeti... Sada je dosla neka nova generacija koja zeli biti dio necega pa gazi sve zivo samo da bi postigli to. Toliko od mene, vjerovatno cu editovati post ako mi jos nesto padne napamet da napisem (pametno naravno :icon_biggrin: )
 
Član
znate ... bogam ovaj forum ima oko 20 000 clanova ...

a od toga nek je 3 000 bas aktivno ... bogami ja bi sve clanove izbrisao koji nisu aktivni... koji ces mi qurac na forumu onda
 
Član
Svaki dan sam na forumu najmanje 20-30minuta, uvijek nesto procitam ali da komentarisem teme tipa "farbanje kljiješta" i da trazim mahane i propuste u tom farbanju, ne pada mi na pamet... Kada bude neka konkretna tema za rasprave i iznošenje mišljenja normalno da cu se ukljuciti...

Sve manje je raje koja pise o svom projektu (znam ih par koji sute i sarafaju) bas zbok tipa komentara, nista ti to ne valja trebao si ovako i normalno ti komentari budu od likova koji doslovice prevode-prepisuju sa googla ono sto nadju o slicnom projektu...
 
Član
@bravof potpis ;)

Neko otvara neke bezveze teme, moderatori je obrisu, on otvori temu u "pohvale, kritike, prijedlozi" zato sto mu je obrisana i tako u nedogled.. Znaci 90% je do clanova, clanovi uredjuju forum, a administratori i moderadori to nadgledaju..

@nodiash koliko se sjecam ti si rekao da neces vise ovdje pisati..
 
Član
BHT je najmasovniji forum u regionu,sa najvise clanova i najvise tema i postova a ipak je extra uredan i pod kontrolom.
Drugi forumi su mnogo gori i mnogo manje pametnih stvari ima za procitati nego ovdje.

Ovi svi spameri sto se javljaju da im je prije bilo bolje nego sad jer su pisali bezvezene teme i tako uzivali i kao druzili se sa rajom :icon_eek: e pa za mene, sada je puno bolje jer nema njihovih prica i bezveznih postova i to je bila cista zloupotreba foruma i svega. To necini forum kvalitenijim i te stvari nisu za forum ni u off topicu a da ne govorim u drugim temama.

Sada je period zime i nista se ne desava,zato ima i manje tema i manje desavanja kao i projekata.
Kada ova nesereca od snijega prodje sve ce da zivne.

BHT je forum na kome nam zavide svi iz regije i on je idol svim forumima kako forum treba da radi i da izgleda a od 22000 clanova normalo je da ima par stotina koji nisu zadovoljni i koji su dovoljno besposleni da vijecaju kako je bilo prije 2 ili 3 godine na ovom forumu.

Forum cine clanovi i njihovi postovi,umjesto sto Vi isti pisete u off topiku zasto vrijeme ne usmjerite u neku korisnu temu i post i tako povecate kvalitet ovog naseg svima nama zajednickog foruma.
 

187

Član
i ja mislim da je forum oslabio nije ko prije kad je bilo svaceg zanimljivog, imo sam stari neki profil i ne sjecam se, al nisam se predstavio nisam imo auto niti ista nego samo koristio za gledanje i pracenje da vidim kad ce bit kakav street race i kad ce biti kakvo okupljanje... pratio sam proekte clanova kad je adnan zamijenio astru, veko, iceman i ostali.. znam kad sam iz skole trco da vidim imal kakvih slika sta su radili, a sad sve manje ima, sad se raja bacila na tuning pc-a :S... onaj trazi neonku u mis da ubaci onaj u tastaturu pa jarane sta je ovo auto forum il pc... uglavnom dobar je al nije ko prije.. jbg bice bolje kad ugrije valjda :icon_smile:
 
Član
badboy je napisao(la):
znate ... bogam ovaj forum ima oko 20 000 clanova ...

a od toga nek je 3 000 bas aktivno ... bogami ja bi sve clanove izbrisao koji nisu aktivni... koji ces mi qurac na forumu onda

kakvih 3000 članova koji su aktivni??da je 3000 ljudi aktivno svake minute bi bila nova zanimljiva tema.20-30 ljudi aktivno pišu svaki dan,nema mi svrhe biti na forumu ako ćeš pisati samo na svom projetku i dolazit svako mjesec dana.

bravof;)

SM chip tunning:icon_eek:tebe prvi put vidim da nešto pišeš,a da se netiče prodaje

p.s. zima je baš period kada bi se trebalo najviše pisati,svi su više kući,pada dosadna kiša ili snjega
 
Početnik
pa dobro sad ispade da smo mi BALAVCI od 18 god jedini krivci,za ovakvo stanje...pa ja iako imam 18 i koji mjesec god...ipak ja znam ponesto,nekazem ja da znam sve,ali nesto znam..ima ovdje i vas starijih sto nemaju pojma sta pisu,ni ocemu pisu samo dzaba nabijaju postove...ali po meni je najvece sranje ovo sto se neprati sta s pise pa jedna te ista tema 2334 hiljade puta...ali bit ce bolje :icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top