Cudotvorac u zetri Mekki Torabi ?

Cudotvorac u zetri Mekki Torabi ?

Član
Pozdrav interesuje me jel iko bio kod Mekki Torabija u Zetri? Trebaju mi par informacija. Od koliko pocinje primat pacijente? Jel ima ko kakvu stelu da se brze dode na red ? Posto me stara danima moli da odemo pa sa obecao u Srijedu je odvest u zetru ali posto sam daleko od Sarajeva bilo bi steta da uzalud odemo a ne dodemo na red.
 
joj na sta ljudi padaju......
bez uvrede drug ali objasni staroj da su u pitanju prevare, ni jedan, ali ama bas ni jedan cudotvorac to nece javno iznositi ukoliko jeste, to upamti, ovi sto se javno reklamiraju su nesto poput ovoga

<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/yH9lFdZfGh0?fs=1&hl=en_US"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/yH9lFdZfGh0?fs=1&hl=en_US" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>
 
Član
Nisam neki vjernik po pitanj toga u ljude osim u Boga,ali jce da je neko gledao TVSA (kantonalna TV) sve bi mu bilo jasnije kada majka place samo sto se zena ne izgubi kada je njen sin prvi put ustao iz invalidskih kolica,nevjerovatno stvarno...
 
Član
ja danas kad sam vidio kako raja prti pakete i pakete vode, odlican posao za sarajevsku pivaru.
 
Član
Ja znam da radi do 16h a sad dali ima kakvog efekta to sto radi to ne znam! Ali znam da je toliko svijeta posjecuje da to nije normalno! Samo ti naplacuju parking na zetri i sada su poceli ulaznicu naplacivati, tj. 1KM! Mislim nije uopste neki trosak ako moze covjeku pomoci! www.zoi84.ba
 
Član
Dosta ovih ljudi ne uzima nikakvu naknadu na svoje usluge. Neki ljudi imaju posebnu energiju. Okusio sam to jednom na svojoj koži;)

O kakvoj prevari je riječ ako čovjek troši svoje slobodno vrijeme da besplatno pokuša pomoći ljudima. Pa makar da im da i nadu za bolje sutra...
 
Član
@zen3dom

daj ba ne pravi se pametan.
dokazano je da djeluje.
Moj prijatelj je vodio oca vec 6 dana na te terapije i covjek je prakticno prvi dan dosao u kolicima (nije bio oduzet vec je bio slab da se drzi na nogama zbog nekog problema sa kicmom, ne znam tacno pa ne mogu reci sta je u pitanju) i nakon 6 tretmana poceo je ustajat iz kolica i sa stakama se po malo krece. sad ne znam. jaran kaze da je doslo do neke promjene u zdravlju njegovog oca. kazu da je na jednom od tretmana osjetio da se zena bavi sihrima i crnom magiom i odmah je rekao da je odvedu iz dvorane. takodje sam cuo da je dosla jedna bolesna djevojka i da se desilo to, kad ju je uhvatio za ruku da je djevojka vrisnula tako jezivim vriskom da se raji digla kosa na glavama. kazu da je prizor bio kao iz horor filmova. sad ne znam. ja licno nisam bio ali po pricama ljudi koji su bili oni kazu da su osjetili nesto sto ne mogu opisati.
 
Član
kaze mi jaran (radi na obezbjedjenju u zetri) 3 slepera vode dnevno :cool:
cuda postoje naravno a i ovo moze da bude realno Nije jedini u svijetu Ne kosta nista probati ;)
 
dobro on zaturi ruke pod majcu,..heheh
ali ima nesto u njegovoj metodi,ja sam zavrsio medicinsku i znam za ovakve tretmane..nek nam ga,ima ljudi napolju kojima treba nade....
 
Član
zen3dom je napisao(la):
joj na sta ljudi padaju......
bez uvrede drug ali objasni staroj da su u pitanju prevare, ni jedan, ali ama bas ni jedan cudotvorac to nece javno iznositi ukoliko jeste, to upamti, ovi sto se javno reklamiraju su nesto poput ovoga

Ja ti iskreno nemam nikakvog misljena o tome nit vjerujem nit ne vjerujem ali ako ce staroj imalo smanjit depresiju nakon hemoterapija i zracenja koje je prosle godine prosla, to mi je dovoljno. Znaci ako ona bude mislila da joj je bolje onda je vrijedno puta do Sarajeva.
 
Top