CR On Tour - Goražde 2009 (3. i 4. 10)

CR On Tour - Goražde 2009 (3. i 4. 10)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
... bas kontam hoce li biti neke poznate ekipe... dolazim i ja sutra (u nedelju) da gledam "brze i zestoke", i eto da iskoristim priliku da vidim Gorezde! ;)
 
Početnik
i ja ujutro aBd idem, kad otprilike pocinju tamo te aktivnosti, da ne zakasnim..
 
Član
Evo stigoh kuci iz Gorazda... isao sam cisto da se smorim u putu i da vidim manifestaciju koju priredjuju moji prijatelji!
Najpozitivnija stvar citavog eventa je upoznavanje sa par ljudi sa foruma koju si vise nego prijatni i pozitivni...:cool:
"Veliku nagradu istoka" ne bih da komentarisem, mozda neko manje subjektivan moze da predoci realnu situaciju!
 
Ja dosao u 3 sata i nije mi bilo nesto (valjda se svi razisli.......)
da sam uspjeo ranije da dotrcim ili da se javim da se nadjem sa rajom sa foruma...... mozda smo se i ocesali jedni o druge a opet neznamo da se znamo na forumu he he... ala ga ja srocih.......
bice bolje drugi put........ sve u svemu ..... super R8.....
 
Član
deez je napisao(la):
Evo stigoh kuci iz Gorazda... isao sam cisto da se smorim u putu i da vidim manifestaciju koju priredjuju moji prijatelji!
Najpozitivnija stvar citavog eventa je upoznavanje sa par ljudi sa foruma koju si vise nego prijatni i pozitivni...:cool:
"Veliku nagradu istoka" ne bih da komentarisem, mozda neko manje subjektivan moze da predoci realnu situaciju!

Šta je dovraga "Velika nagrada istoka" :icon_question:
 
Legend
steta sto i ja nisam zbog obaveza mogao ici:icon_sad:
javljeno mi je da amk Piemonte nosi svoj prvi pehar kuci,I mjesto styling,Ford focus by ervix:cool::cool:
 
Član
sve je proslo u najboljem redu........osim tepsijinog kvara..........al to je bilo odmah fiksirano.........extra sve...........jedva cekam sljedeći cr u gorazdu.......
 
Član
GocaS6 je napisao(la):
deez je napisao(la):
Evo stigoh kuci iz Gorazda... isao sam cisto da se smorim u putu i da vidim manifestaciju koju priredjuju moji prijatelji!
Najpozitivnija stvar citavog eventa je upoznavanje sa par ljudi sa foruma koju si vise nego prijatni i pozitivni...:cool:
"Veliku nagradu istoka" ne bih da komentarisem, mozda neko manje subjektivan moze da predoci realnu situaciju!

Šta je dovraga "Velika nagrada istoka" :icon_question:

Trka u kartingu ..
 

Eko

Član
Evo i od mene par mojih slika, nisam stigao da slikam, ali bice slika!
Bilo super
LP


 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top