CR On Tour - Goražde 2009 (3. i 4. 10)

CR On Tour - Goražde 2009 (3. i 4. 10)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ljudi..samo da kazem da imate gresku na plakatu.... obratite paznju na rijec street ....



napisano je srteet ...eto samo toliko;);)
 
Član
Greska na plakatu ce biti ispravljena...

Evo da se ekipa javi iz Gz, ovamo se uveliko priprema,kako grad tako i organizatori za veliki Auto Fest. Plakatiraju se objekti, dijele letci, a i svi su vec upoznati sa oovom manifestacijom.

Da malo pojasnimo, od 12:00 u subotu pocinje trening i karting voznje, druzenje....U 18:00 sati se ocekuje docek takmicara drugih disciplina, clubova, izlagaca itd. Nakon skupljanja idemo u laganu voznju (defile). Nabitniji dio tog dana je party u renomiranom clubu Boomerang, posvecen svim ucesnicima, sa oko 300 ocekivanih zvanica. Uz DJ-a druzenje ce se nastaviti do kasnih sati...

U nedjelju ujutro slijede 2 karting utrke, te nakon pauze Street Race utrka, nakon koje ce biti odrzano ocjenjivanje u Stylingu te db drag. Nakon zvanicnih takmicenja, slijede egzibicije poput spektakularnog paljenja guma te drifta, te ostalih izenadjenja. Nakon toga ponovo se druzimo u clubu Boomerang gdje ce biti proglašenje pobjednika i dodjela priznanja.

Domacini su se ponudili za ustupanje svojim smjestajnih kapaciteta po cijeni od 20KM. Vecina smjestaja je vec rezervisana, stoga je i jos mali broj mjesta ostao.

Radujemo se vasem dolasku, i ovom druzenju koje smo uz pomoc gradjana Gorazda i sponzora uspjeli omoguciti.

Dobrodosliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Za sva dodatna pitanja, budite slobodni kontaktirati me 061 531 433.
 
Član
Za goste koji nisu iz GZ a koji ce doci u subotu i nociti, rezervacije za Party navecer, idu preko mene ili clana EKO s foruma.
kao sto Ajdina rece ... ima smjestaja po 20 km za taj vikend.

dobrodošli

:123:
 
Član
Mene zanima db do kada su prijave i je li moguce izvrsiti prijavu ovako da ne dolazim ujutro pa da cekam cijeli dan jer nije mi to blizu a volio bi da dodje fina ekipica
 
Član
Davor_ je napisao(la):
Mene zanima db do kada su prijave i je li moguce izvrsiti prijavu ovako da ne dolazim ujutro pa da cekam cijeli dan jer nije mi to blizu a volio bi da dodje fina ekipica

moze ... javi se Ajdini ili meni posalji podatke i budes IN
 
Član
do kada je prijava za styling?
mislim do koliko sati?
je li negdje zavucena staza ili je negdje u gradu...?
 
Legend
ovo revijanlo potezanje ce biti bash zanimljivo, pogotovo ova ultra spora klasa do 1.6 ahahaha :lol::lol:

vidimo se tamo svakako :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top