Climatronic Golf 5

Climatronic Golf 5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Mada nije u pravom smislu riječi kvar,ali interesuje me ima li neko ovde na forumu da je u mogućnosti da flashuje i ponovo nadogradi software climatronica kod Golfa 5?
 

DSA

Član
Nisam baš siguran da to iko može napraviti kod nas..kako znaš da je do climatronica?
 
Član
bravof je napisao(la):
vec poceo pravit probleme...:D:icon_rolleyes:

Ma nisu nikakvi problemi,nego kao kod većine vozila VW-a novije proizvodnje...potrebno uraditi UPDATE software-a,pošto se povremeno čuje ono kuckanje....a to mene jako nervira:)

Inače to u ovlaštenom servisu košta 35 maraka da se završi...
 
Super Moderator
Lexillium je napisao(la):
bravof je napisao(la):
vec poceo pravit probleme...:D:icon_rolleyes:

Ma nisu nikakvi problemi,nego kao kod većine vozila VW-a novije proizvodnje...potrebno uraditi UPDATE software-a,pošto se povremeno čuje ono kuckanje....a to mene jako nervira:)

Inače to u ovlaštenom servisu košta 35 maraka da se završi...

pa u cemu je onda problem das 35 maraka i gotova prica ;)
 
Član
Ma nije problem,nego više bih volio dati pare nekome sa foruma da zaradi nego ovima u servisu...njima ne manjka para:icon_smile:
 
Član
hah.... cuj to od climatronica kucka... ja se ziv pojedoh da skontam sta kucka.... hvala. ovaj forum je prava mala skola.
 

DSA

Član
novi climatronic, koji ide u šesticu, passata cc, octaviu fl, superba itd. košta cca 650 eura u ASA...ja nabavim za 250(doduše sad zasad samo za škodu)..u mojoj oktaviji je najnoviji climatronic, sa air quality senzorom:lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top