Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Član
CoL3 je napisao(la):
U ponedjeljak taman izlazim na magistralu od kuce u Mostaru oko 10 ipo,11, kad vidim nesto se zuti,reko Limpi garant,te lego po svireni on nista,mada sam bio s bmw-om
Ne zamjeri, Picio dalje za dubrovnik a u autu dernek, jedino da me ko trzne skrene u traku skontao bi al i to mozda heheheh :)
 
Administrator
U srijedu u Makarskoj vidjen clan folcikagti, a danas jusuf u Mepas Mall-u u Mostaru, zapravo Jusuf je mene vidio :) :D
 
Član
Eto prvi put se desilo da ja tebe vidim a ti mene ne vidis :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
Crna alfa gtv predstavljena na forumu... ispred mupa u ze, ali tamo na parkingu gdje "plijene" vozila :/
 
Član
wade_ je napisao(la):
Jučer Iceman na Boračkom s Alfom,danas žuta Fabia Montecarlo,mislim da je s foruma i ona
;)

Taj sa zutim sam ja :) a i danas je bio ledeni amidza na borackom sa onim bijelim talijanom hehehe

Haris je napisao(la):
Limpi je napisao(la):
Crna alfa gtv predstavljena na forumu... ispred mupa u ze, ali tamo na parkingu gdje "plijene" vozila :/

jesul je makli sa trotoara ?

Jutros Stoji tamo i ne mice... danas u toku dana nezz nisam prolazio
 
Član
Vidio dva cupavca, jedan plav jedan crn, u nekoj bijeloj hondi civic na Husinu :)

Iz auta dernja Brcko moje Brcaci te vole
 
Član
Juce u Podgorici vidim clana foruma, zaboravio sam kako se zove, koji vozi Hondu CRX. Za auto samo pohvale, uzivo je strava ;)
 
Top