Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Član
Nexusu veceras kod Flamenca ili ti ga sad nargila bar ili kako vec nije ni bitno :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
trizex u kreki juce-prekjucer, penje se na trotoar kod one radnje, fino ono ide s obzirom na visinu auta :D ervixov s max danas kod velpro centra na sickom, i onaj momak sa onim ludim plavim kecom ( sto se trko s masseratiem ), malo prije ga kraj jupitera otrese najezio sam se od zvuka, dakiev focus parkiran iza trznog na velikom parkingu .. i et pun grad cunera, vazda neko :cool:
 
Član
Nexus je napisao(la):
kod puharnice:lol: jbg ne vidjoh te, a prolazio sam kraj flamenca
Eh kod puharnice :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Bio sam ja sa one druge strane pa me zato nisi ni uocio :D
 
Član
I ja vidjam svaki dan te sve drugar sto si nabrojao i keca plavog i trizexa.. ervixa samo sto zaboravim napisati neznam kako mene niko ne vidi A ja po cijeli dan u gradu se vozikam :))))
 
Član
C.Norris je napisao(la):
trizex u kreki juce-prekjucer, penje se na trotoar kod one radnje, fino ono ide s obzirom na visinu auta :D ervixov s max danas kod velpro centra na sickom, i onaj momak sa onim ludim plavim kecom ( sto se trko s masseratiem ), malo prije ga kraj jupitera otrese najezio sam se od zvuka, dakiev focus parkiran iza trznog na velikom parkingu .. i et pun grad cunera, vazda neko :cool:

Godine prakse jbg, to i svjesno struganje....
 
Legend
C.Norris je napisao(la):
trizex u kreki juce-prekjucer, penje se na trotoar kod one radnje, fino ono ide s obzirom na visinu auta :D ervixov s max danas kod velpro centra na sickom, i onaj momak sa onim ludim plavim kecom ( sto se trko s masseratiem ), malo prije ga kraj jupitera otrese najezio sam se od zvuka, dakiev focus parkiran iza trznog na velikom parkingu .. i et pun grad cunera, vazda neko :cool:

Ja tu zivim pa nije neko cudo sto je Focus parkiran :p
 
Top