Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Legend
NeverMind je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
NeverMind je napisao(la):
allroad je napisao(la):
Kod katedrale maloprije plava astra opc, bhtuning pise na njoj i intercooler se vidi :D cija je? I novija malo astra opc plava takodjer ima nurburgring naljepnicu na vratima?

zmayich :D sa intercoolerom :D

odakle njemu intercooler, zar taj auto nije atmosferac 2.0 ?

druga je od mime, opc naravno :D


bio nekad u zivotu atmo sad isti motor + turbo :D

oopa., fino fino, nisam znao za taj chuning poduhvat :))
ima li gdje projekat da se vidi sta je sve radjeno :)
 
Član
.nOKe veceras na parkingu Energoinvesta Stup. Mahao sam,valjda si skontao,ja sam u odlasku bio. Jos dosta vozila na parkingu,jednom cak i murija zapisa,neku duju ne znam ko je,,mislim da ga je opuco radar na onom pravcu
 
Član
Danas oko 2 Limpi kao suvozac u Octaviji u Travnickoj ulici, a edoze oko 6 kod RK Bosna na bajku sa nekom zenskom i rusakom na ledjima ;)
 
Član
u zenici ona zelena trojka tunirana,svima vec poznata pored hifine benz...i neka ekipa iza shopinga se skupila,malo cugaju i muziku pustila...;)
 
Član
Shelby je napisao(la):
__minel__ je napisao(la):
u zenici ona zelena trojka tunirana,svima vec poznata pored hifine benz...i neka ekipa iza shopinga se skupila,malo cugaju i muziku pustila...;)

ih sta ekipa bude dole na parkingu :D

hehe...vidio sam tri ekipe...prva je skroz do mosta,na jednom autu bijela tetovaza nazad,mozda neki ford,i ako nije renault clio ; druga je crveni audi (kako sam vidio) ,kombi i jos neko auto,djevojka s njima..i treca samo izdaleka sam primijetio neke felge uhh ;)..toliko od mene :icon_smile:
 
Član
__minel__ je napisao(la):
Shelby je napisao(la):
__minel__ je napisao(la):
u zenici ona zelena trojka tunirana,svima vec poznata pored hifine benz...i neka ekipa iza shopinga se skupila,malo cugaju i muziku pustila...;)

ih sta ekipa bude dole na parkingu :D

hehe...vidio sam tri ekipe...prva je skroz do mosta,na jednom autu bijela tetovaza nazad,mozda neki ford,i ako nije renault clio ; druga je crveni audi (kako sam vidio) ,kombi i jos neko auto,djevojka s njima..i treca samo izdaleka sam primijetio neke felge uhh ;)..toliko od mene :icon_smile:

e to su naši,crvena audi a5ica,sto ne navrati ccc,kasnije smo svi bili,naletio sam i ja:icon_smile:
 
Član
tarik poznatiji kao NeverMind i Omar ja mislim da se zove, u sivoj petici, danas se malo ganjali po gradu. petica ko avion ;)
 
Top