Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Administrator
ma nije bila zajebana situacija, al mrzim to:D Zaobilazim ga i dosao do pola auta a on pun gas:lol:

znam ja da je gušt, al et:lol:
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
ma nije bila zajebana situacija, al mrzim to:D Zaobilazim ga i dosao do pola auta a on pun gas:lol:

znam ja da je gušt, al et:lol:

Ja samo kad vidim da kreće da me obilazi, a nema opasnosti, već je najniža moguća brzina i oko 5k rpm, pa kad se približi, da vidi kako je lijep miris benzina, jebeš dizel.:D

PS. Drugarima obožavam uraditi ovo, a mnogo ćešće "običnim" učesnicima. Nekima bude interesantno, pa bude i lude vožnje.;)
 
Član
Sahman_Turbe je napisao(la):
cini mi se maloprije mercedes w123 od kolege George u turbetu parkiran na nekakvom oldtimer okupljanju :D

:icon_smile: danas sam u mostaru bio, dakle nisam ja, ali mi drago da ima još sredjenih 123-ica ;)
 
Član
George je napisao(la):
Sahman_Turbe je napisao(la):
cini mi se maloprije mercedes w123 od kolege George u turbetu parkiran na nekakvom oldtimer okupljanju :D

:icon_smile: danas sam u mostaru bio, dakle nisam ja, ali mi drago da ima još sredjenih 123-ica ;)
ev slika al ne vidi se bas dobro jer sam zemljanom posudom slikao :lol:,,al je identican :icon_eek:
scam20120609190532.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/img]
 
Član
Triza jutros oko 10sati silazi niz kulu;) vidjoh danas na autoputu za beograd plavog Ferrari-a FF,i crnog Porsche-a 911 ;)vidio sam onog narandjastog Punta sa spojlerima:D i vidio sam pukijevog Golfa ali ne znam gdje XD:D:lol::lol:
 
Top