Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Član
daki jutros nekad sabahile dole kraj petrola 7:30 mozda. muma oko pola 3 parkiran na petrolu (al onom na ircu) :icon_smile:
 
Legend
C.Norris je napisao(la):
daki jutros nekad sabahile dole kraj petrola 7:30 mozda. muma oko pola 3 parkiran na petrolu (al onom na ircu) :icon_smile:

Tako nekako, kolega sa Polom i ja smo jutros kasnili haman na poso, meni se posebno zurilo 5 do 8 sam stigao :D
 
Član
E ovako :D u Jelahu vidjena narandzasta kalibra sa crnim krovom jel neko sa foruma :icon_question:

i takodje u Jelahu vidjem golf 2 crni spusten BBS felge tehno udara kad sam vidio i cuo auto svrsio sam:lol:
 
Član
daki je napisao(la):
C.Norris je napisao(la):
daki jutros nekad sabahile dole kraj petrola 7:30 mozda. muma oko pola 3 parkiran na petrolu (al onom na ircu) :icon_smile:

Tako nekako, kolega sa Polom i ja smo jutros kasnili haman na poso, meni se posebno zurilo 5 do 8 sam stigao :D
pa et nekakva guzva jutros kolona bila do plavog mosta na senjaku pa se moralo poslije na siporexu nadoknaditi :)..al ti nisi zurioo letio si :) formula fikus :), mah spor si ja dosao u lukavac-tc omega 1 minut do 8 :), taman najavljuju vjesti slob.evrope ja vazim kljuc iz auta :)
 
Član
jusuf je napisao(la):
Plavi Punto sa italijanskom zastavom na krovu, mislim da je sa foruma :icon_question:

I ja sam ga vidio na Brcanskoj..........takodje Daki skrece prema Gornjoj Tuzli a za njim crvena Fiat Marea ubijena u pod sa odlicnim zvukom
 
Top