Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Član
jutros u zenici kafa sa Limpijem, jutarnja kako smo i navikli
poslije toga Astra kod hifine pumpe, a odmah poslije toga u crkvicama
strujaze ostao bez struje danas:D:lol::lol::lol:

na magistrali sam sreo onog golfa green mamba, mislim da ga je vozao onaj momak iz viteza, ali cini mi se danas da nije on vozio. Naki seljaci su se docepali auta, na 140km/h izvadili noge kroz prozor i voze se ko manijaci:icon_mad::icon_mad:
 
Član
ArminM je napisao(la):
jutros u zenici kafa sa Limpijem, jutarnja kako smo i navikli
poslije toga Astra kod hifine pumpe, a odmah poslije toga u crkvicama
strujaze ostao bez struje danas:D:lol::lol::lol:

na magistrali sam sreo onog golfa green mamba, mislim da ga je vozao onaj momak iz viteza, ali cini mi se danas da nije on vozio. Naki seljaci su se docepali auta, na 140km/h izvadili noge kroz prozor i voze se ko manijaci:icon_mad::icon_mad:

izgleda da je prodano auto u Ze,jer ga vidim danas TT table
 
Član
Triza bruji danas kod ulaza u UKC, sreca isao niz brdo,
Idosa cini mi se nick,sa BMW E46 danas u Lukavcu vidjen
 
Član
Shelby je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
jutros u zenici kafa sa Limpijem, jutarnja kako smo i navikli
poslije toga Astra kod hifine pumpe, a odmah poslije toga u crkvicama
strujaze ostao bez struje danas:D:lol::lol::lol:

na magistrali sam sreo onog golfa green mamba, mislim da ga je vozao onaj momak iz viteza, ali cini mi se danas da nije on vozio. Naki seljaci su se docepali auta, na 140km/h izvadili noge kroz prozor i voze se ko manijaci:icon_mad::icon_mad:

izgleda da je prodano auto u Ze,jer ga vidim danas TT table

da da, bile su TT table definitivno, ali da vidis seljacina majke im ga, izbacili noge kroz prozor i ko su ko oni
 
Član
Maloprije u Doboju neki bijeli audi crni krov, zatamnjene zadnje stopke felne boli glava znaci sila :D ja liku dobacujem da malo "zaskripi" da mogu mirno umrijet al nece cigan :lol:
 
Član
Belmin1 je napisao(la):
NeverMind je napisao(la):
Belmin1 je napisao(la):
Svakog clana forma ste vidjeli samo mene nema a jos radim u Sarajevu! :D:icon_question:

gdje izlazis skim se vidjas :D

Izlazim dje stignem :D vecinom u Sarajevo al idem sa jaranom ili clanom Sedox pa idemo sa njegovim autom mozda se zato ne poznajemo kad bude nekad neko okupljanje budem imao vremena dolazim da se upoznamo :cool:

nedjeljom u 8 se mi iz amk venom skupimo kdo vf-a pa pijemo kafu, Bujrum :)
 
Član
pleasure je napisao(la):
Belmin1 je napisao(la):
NeverMind je napisao(la):
Belmin1 je napisao(la):
Svakog clana forma ste vidjeli samo mene nema a jos radim u Sarajevu! :D:icon_question:

gdje izlazis skim se vidjas :D

Izlazim dje stignem :D vecinom u Sarajevo al idem sa jaranom ili clanom Sedox pa idemo sa njegovim autom mozda se zato ne poznajemo kad bude nekad neko okupljanje budem imao vremena dolazim da se upoznamo :cool:

nedjeljom u 8 se mi iz amk venom skupimo kdo vf-a pa pijemo kafu, Bujrum :)

Ok druze cim mi bude na tockovi stizem...bas gledam neke golfove 4 na piku i nadem neku crvenu pravo mi dobra i ulazim na bh tuning i vidim ti mi to rece kad ja pogleda ono tvoja cetvorka :lol:
 
Top