Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Član
CoL3 je napisao(la):
nisi ni mogao:D bio sa žutim velikim mercedesom sprinterom:D uglavnom to si bio ti onda ?:D


Moguće je da jesam, bio sam cesto na tim relacijam prosli dana...
Ps moj je golf sav bijel, sa retrovizorima, branicima lajsnama...Ima ih dosta bijeli sa crnim lajsnama tako da se nemoj zajebat pa svirat da te neko neslomi :lol::lol::lol:
 
BHT Ovisnik
Franki je napisao(la):
CoL3 je napisao(la):
nisi ni mogao:D bio sa žutim velikim mercedesom sprinterom:D uglavnom to si bio ti onda ?:D


Moguće je da jesam, bio sam cesto na tim relacijam prosli dana...
Ps moj je golf sav bijel, sa retrovizorima, branicima lajsnama...Ima ih dosta bijeli sa crnim lajsnama tako da se nemoj zajebat pa svirat da te neko neslomi :lol::lol::lol:

ti si onda,ko nov golfo:cool:
 
Član
CoL3 je napisao(la):
maloprije neki kriminalci sa scirrocom mi se oko kuce motali:icon_twisted::D

Cuo sam ja za to nedaj im da ti prilaze dvoristu takvi svasta kradu :lol:

Danas po Sarajevu nigdje nijednog Chunera, sta je ovo svi pobjegli od snjega :D

Veceras dado_style i Tibor Chuner kod Energy pumpe doso Tibor da mi na muku prisjeda :lol:
 
Član
:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
Buni mi se vozac, kaze ne bi ti falilo da i ti malo uzmes volan po ovom snijegu, reko samo ti, meni je ovako odlicno :D:D:D:D
 
Član
vidjen limpi u travniku, stojao na semaforu do mene, iza njega neki sivi toledo s bijelim stopkama..
 
Član
elmir je napisao(la):
vidjen limpi u travniku, stojao na semaforu do mene, iza njega neki sivi toledo s bijelim stopkama..

sto mi ne zatrubi ili pokuca na prozor :icon_smile:, vjeruj da nisam nista vidio, nabio cale, jos blatnjavi prozori, ko u tunelu da vozim non-stop... a toledo je isto cuner iz ze isao iza mene
 
Član
Limpi je napisao(la):
elmir je napisao(la):
vidjen limpi u travniku, stojao na semaforu do mene, iza njega neki sivi toledo s bijelim stopkama..

sto mi ne zatrubi ili pokuca na prozor :icon_smile:, vjeruj da nisam nista vidio, nabio cale, jos blatnjavi prozori, ko u tunelu da vozim non-stop... a toledo je isto cuner iz ze isao iza mene

svirao sam ti, na onom drugom semaforu sam bio na ulazu, ja skretao za centar ti otisao pravo ;);)
 
Top