Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Administrator
trizexa pustio na parkingu kod tehnickog pregleda kod panonskog... i sviraj blicaj, al ne vidi izgleda od folija pijacare, i ne cuje od auspuha... drugo auto sa zimuljama..
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
trizexa pustio na parkingu kod tehnickog pregleda kod panonskog... i sviraj blicaj, al ne vidi izgleda od folija pijacare, i ne cuje od auspuha... drugo auto sa zimuljama..

A ti si bio, nisam obracao paznju, trazio nekoga :)
 
Član
vidio u travniku blizu plave vode parkiran crni pezo 206, one petokrake crno-krom, angel farovi, znam da je momak s foruma ali nezz nick, ako nije crazydeaf nest tako.. ;)
 
Član
15: 20 vidio Daki-ja na juznoj kod princeve dzamije... oko 17 u miladijama kod petrola onaj momak sto ima Trabanta...parkiran na trotoaru ...
 
Legend
adams je napisao(la):
15: 20 vidio Daki-ja na juznoj kod princeve dzamije... oko 17 u miladijama kod petrola onaj momak sto ima Trabanta...parkiran na trotoaru ...

punim gasom bjezeci s posla :) kad radis subotom do tri nisi nigdje dospio kasnije :D
 
ja nikog ne mogu da vidim :( iz nekog razloga jel se nadjem pored skoro bilo kojeg auta da vozi neko od mladze populacije pocnu da "ginu" izmedju auta i nesto da se dokazuju :lol:
 
Top