Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Član
ja vidio sivog seata iz kluba oksigen od ap do stupa isao za njim i blicnuo mu prije skretanja za rajlovac, valjda je na forumu:icon_smile:

Zna li ko cija je narandjasta zastava 101 na omv rajlovac? Jel clan foruma?
 
Član
Ja skoro u 12 gladan i u griz..hehe aa tu zivis ..nema sta bas sam se iznenadio prijatno kad sam je vidio u mraku hehe ..;)
 
Član
BMW 316i 90god je napisao(la):
ja vidio sivog seata iz kluba oksigen od ap do stupa isao za njim i blicnuo mu prije skretanja za rajlovac, valjda je na forumu:icon_smile:

Zna li ko cija je narandjasta zastava 101 na omv rajlovac? Jel clan foruma?



mladenova!:cool::cool:
 
Član
A znaci ti si taj Armine :D kontam koji q... 2-3 auta zaredom mi sviraju, reko da mi ne fali nesto naprijed :D

vidio sam Limpia na benzinskoj u Ze, sviro sam, valjda je skonto :D

i neki nachuniran Bravo u Tuzli, fin mu zvuk pravo... crno auto hauba siva :)
 
Član
funky je napisao(la):
A znaci ti si taj Armine :D kontam koji q... 2-3 auta zaredom mi sviraju, reko da mi ne fali nesto naprijed :D

vidio sam Limpia na benzinskoj u Ze, sviro sam, valjda je skonto :D

i neki nachuniran Bravo u Tuzli, fin mu zvuk pravo... crno auto hauba siva :)

jest jest, ja sam, skuzim te, sviraj, a kad si se okrenuo mahao sam ti;)
 
Član
funky je napisao(la):
A znaci ti si taj Armine :D kontam koji q... 2-3 auta zaredom mi sviraju, reko da mi ne fali nesto naprijed :D

vidio sam Limpia na benzinskoj u Ze, sviro sam, valjda je skonto :D

i neki nachuniran Bravo u Tuzli, fin mu zvuk pravo... crno auto hauba siva :)

skontao sam, digo sam sapu :D tankao, bajramsko snizenje bilo, pa eto da ispadne nasuo "jeftinije", heh

a jel bio golf i ovdje kod londze 92, ispred pasalica mesnice, u blizini lindapeka neki dan il mi se ucinilo... bio u zurbi, al ucini me se tvoja duja :icon_rolleyes:
 
Član
Limpi je napisao(la):
funky je napisao(la):
A znaci ti si taj Armine :D kontam koji q... 2-3 auta zaredom mi sviraju, reko da mi ne fali nesto naprijed :D

vidio sam Limpia na benzinskoj u Ze, sviro sam, valjda je skonto :D

i neki nachuniran Bravo u Tuzli, fin mu zvuk pravo... crno auto hauba siva :)

skontao sam, digo sam sapu :D tankao, bajramsko snizenje bilo, pa eto da ispadne nasuo "jeftinije", heh

a jel bio golf i ovdje kod londze 92, ispred pasalica mesnice, u blizini lindapeka neki dan il mi se ucinilo... bio u zurbi, al ucini me se tvoja duja :icon_rolleyes:
ne znam ni jedno gdje ti je hahaha :D
a stalno smo ja i oggy dole, pa je vjerovatno da jest :D haha
 
Član
u voznji te ne moze niko promasit a da te ne primjeti, tablica sa strane, zmigavci gore, bas upadljivo, ja skoro kroz sajbu izasao mahajuci:lol::lol::lol:
 
Početnik
funky je napisao(la):
Limpi je napisao(la):
funky je napisao(la):
A znaci ti si taj Armine :D kontam koji q... 2-3 auta zaredom mi sviraju, reko da mi ne fali nesto naprijed :D

vidio sam Limpia na benzinskoj u Ze, sviro sam, valjda je skonto :D

i neki nachuniran Bravo u Tuzli, fin mu zvuk pravo... crno auto hauba siva :)

skontao sam, digo sam sapu :D tankao, bajramsko snizenje bilo, pa eto da ispadne nasuo "jeftinije", heh

a jel bio golf i ovdje kod londze 92, ispred pasalica mesnice, u blizini lindapeka neki dan il mi se ucinilo... bio u zurbi, al ucini me se tvoja duja :icon_rolleyes:
ne znam ni jedno gdje ti je hahaha :D
a stalno smo ja i oggy dole, pa je vjerovatno da jest :D haha

Zato drugi put gledaj gdje ces parkirat, mozes tako auto izgubit, seljak jedan :D
 
Član
ja ja, reci mu... parkirao si kod mene u mahali, a posto je odmah u blizini centra grada "turisti" placaju parking, dobro si nasao auto ikako :D :D
 
Član
cuner shelby vidio ga xx puta, zadnji put prolazi i kulira , a nazad mu "sjede" stare felge :lol: takodjer astra na bulevaru, strujaze popravio mi prekidac od svjetla unutra, malo spreja cuda cini jel, pa na kafu :icon_biggrin:
 
Član
Evo i mene sa novim bibijem pa eto ako me neko vidi nek mi mahne:lol::lol: Ali samo ako je u prisustvu kakvih naočitih jaranica, :lol: inače ću se praviti blesav:icon_rolleyes::D:lol:

 
Top