Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

elmir je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
vidjen LSD u D. Potoku, mimoisli se u 7 jutros i vidio Elmira u Travniku, sviro sam mu al me nije skonto, ne poznaje novu limuzinu:lol::lol:

pa cekaj, sad mi ev na um pade, ti se ukljucivao na semaforu za plavu vodu? tamam ona kisa krenula, ja tamam palim cigaru i gledam neko mi svira, zeleno krecem i okrecem se ali nisam bgm skontao da si ti;););)

:lol::lol:
ja mislio Marea kad pozna felge :D:D

ma zvao bi te na kahvu al bio sam s rodjacima i zenama, 2 auta puna
 

LSD

Član
GreenDevil je napisao(la):
vidjen LSD u D. Potoku, mimoisli se u 7 jutros i vidio Elmira u Travniku, sviro sam mu al me nije skonto, ne poznaje novu limuzinu:lol::lol:

ebo te auto...ne prepoznam te vise :D
a bio sam i mamuran uhhh nisam nikog ni poznavao XD
 
Početnik
Veceras sam negdje vidio Dejana....cini mi se tamo ona cesta prema kasindolu ugl. ostalo mi je u sjecanju auto, ali se nesjecam gdje sam vidjeo ! ;)

Veceras sam negdje vidio Dejana....cini mi se tamo ona cesta prema kasindolu ili kod simpa ugl. ostalo mi je u sjecanju auto, ali se nesjecam gdje sam vidjeo ! ;)
 
Član
G2_1.6B je napisao(la):
Veceras sam negdje vidio Dejana....cini mi se tamo ona cesta prema kasindolu ugl. ostalo mi je u sjecanju auto, ali se nesjecam gdje sam vidjeo ! ;)

Veceras sam negdje vidio Dejana....cini mi se tamo ona cesta prema kasindolu ili kod simpa ugl. ostalo mi je u sjecanju auto, ali se nesjecam gdje sam vidjeo ! ;)



;)
 
Top