Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Član
GolFanatiCars je napisao(la):
elmire u koja doba si bio :icon_question: a taj golf nije niciji sa foruma mislim da ima golf SLO table eta beta 5okrake ali bez falca

raja dolazi svugdje a niko nikog ne vidi

bio sam od 19:30 do 20:30, donio jednom covjeku iphone na pola puta pa bio na picu.... gledao sam necul vidjeti nekog poznatog ali nisammmm, i u putu i tamo..
 
elmir je napisao(la):
GolFanatiCars je napisao(la):
elmire u koja doba si bio :icon_question: a taj golf nije niciji sa foruma mislim da ima golf SLO table eta beta 5okrake ali bez falca

raja dolazi svugdje a niko nikog ne vidi

bio sam od 19:30 do 20:30, donio jednom covjeku iphone na pola puta pa bio na picu.... gledao sam necul vidjeti nekog poznatog ali nisammmm, i u putu i tamo..

cudi me da te nisam opazio nigdje bas sam setao tad kroz grad
mozda se nekad i sretnemo ;)
 
Član
elmir je napisao(la):
preksinoc u zavidovicima, sreo u putu golfa 3 crvenog, spusten, neke felge s falcom ali msm da su one stare eta beta koliko sam vidio.. gledam ima li gdje arminovog pola ali nisam skontao.. ;)

da si me nasao ne bi ni otisao kuci, to je sigurno, taman mi je trebao neko s kim cu pit:cool::cool::cool:
sto nisi zvao jbg, imas broj
 
Član
jutros LSD na sickom,
Roky_actros obilazi me prema zivinicama sa bijelim diZlom

lov2xlr8 oko 16h,kod plave bolnice ceka neku macu:D:D
 
Član
Oko 21h u Spionici vidjeh nekih chunera iz osijeka se vracaju, bijela ibiza kao kod Igy-a moguce da je i on , zeleni polo na labudici i jos par auta ...
 
Član
nedzadr je napisao(la):
Ado kod tebe dosta bolja kamera,kod mene se jedva vidi snimak,sto nisi moju masinu snimio juce :)
PS Ado_d juce na stupu sa svojom strasnom G2 masinom :)

A nisi ti bio jos dosao kad smo ovo snimali. A jesi vidio duje sto se raspada :lol::lol:
 
BHT Ovisnik
danas oko 18:30 mesicni da je bio onaj clan iz neuma sa kadettom crnim GSI prije ortiješa
 
BHT Ovisnik
znam momka s piste i u neumu sam ga viđao,a ti si stavljao kadetta pa sam predpostavio da nisi ti :D
 
Član
CoL3 je napisao(la):
znam momka s piste i u neumu sam ga viđao,a ti si stavljao kadetta pa sam predpostavio da nisi ti :D
Ma je,kad smo bili na pisti kadet mu je u mojoj garazi a moj je golf,vidjat ces ga jos na pisti a nije on na forumu .
 
Top