Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
GOLF TZ je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
ma nije moj,kod mene su maglenke(farovi koji magle)....to je mozda onaj moj jaran sto mi dize reputaciju medju racerima(kod njega je 180ks motor,pa kad nekoga odere mene posle pitaju koji mi je motor,hihihi)......

ma ja gledam danas u autu...kontam nerko mrsav a ovaj bgm nije...reko dali da masem...manecu bizi sta reo nije on i da se ocrnim...i dobro je sto nisam mahao....:lol:

nisam ja mrsav ja sam samo dug..hihihihi
BEK TU TOPIK!
 
vidjen pike sa novom brijalicom kod tuzlanskog mora(slano jezero)...takodjer sam vidio sivu octaviu sa onim nekim krovnim usisom...ko li je to???da nije ko s foruma???
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
vidjen pike sa novom brijalicom kod tuzlanskog mora(slano jezero)...takodjer sam vidio sivu octaviu sa onim nekim krovnim usisom...ko li je to???da nije ko s foruma???

bio je i u lukavcu taj s octaviom skoro i ja sam ga vidio...

a nebi reko da je ko s foruma:D:D

a da da pike fura novu zujalicu ne zove raju da polijemo:icon_smile::icon_smile:
 
Pike oborio sjedista treba mu periskop da vozi,da izviruje ko iz podmornice...hehehe
a zaboravio sam nesto napisati...bio sam malo sa clanom Armin_tz u titaniku,slucajno se zadesismo u istom caffe-u...
 
Početnik
...malo pre sam sreo DEEZa sa peškirom oko vrata i gaćama na glavi
bio je jako ljut što više nema tople vode:icon_sad::icon_smile:
 
Član
Astrina petica parkirana preko puta Gausa jutros, sva se sjaji;) i opet kasnije na sarajevskoj parkirana, taman pocela kisa,... vozi to u garazu, ako nisi:D
 
Član
Limpi je napisao(la):
Astrina petica parkirana preko puta Gausa jutros, sva se sjaji;) i opet kasnije na sarajevskoj parkirana, taman pocela kisa,... vozi to u garazu, ako nisi:D

Vidjen si i ti mislim..Vozali se nas dvojica..;)
 
BHT Ovisnik
viđen ANTRAX u mostaru kod mupa,prolazim kraj njega nista on,tako isto kod Tuša cnic_gsi ccc:icon_twisted: :D
 
Član
Nermin Suljagić danas kod Živinica.......zaradio sevapa samo tako.....jos jednom veliko hvala, dužnik sam ti za ono stari.....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top