Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
imao "a little conversation" sa suprugom pa sam malo kasnio....:lol:
nisam cesto tamo isao pa kontam hocul ili necu u interex..ti si bio iza mene,sa onom xenonima jakim:D
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
imao "a little conversation" sa suprugom pa sam malo kasnio....:lol:
nisam cesto tamo isao pa kontam hocul ili necu u interex..ti si bio iza mene,sa onom xenonima jakim:D

Nisam, ja sam bio ko pjesak, sa onom kesom velikom koju sam ti kontao bacit na sajbu jer se nisi micao :D
 
SamiRX-8 je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
imao "a little conversation" sa suprugom pa sam malo kasnio....:lol:
nisam cesto tamo isao pa kontam hocul ili necu u interex..ti si bio iza mene,sa onom xenonima jakim:D

Nisam, ja sam bio ko pjesak, sa onom kesom velikom koju sam ti kontao bacit na sajbu jer se nisi micao :D

ahaa...bio si mi s desne strane auta,ma dobro je to opet proslo...mogla mi je supruga biti za volanom pa bi letio zajedno s kesom u jalu,gazi ta sve...ona je ko SKY sokovi,samo nebo je granica...:lol::lol::lol:
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
SamiRX-8 je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
imao "a little conversation" sa suprugom pa sam malo kasnio....:lol:
nisam cesto tamo isao pa kontam hocul ili necu u interex..ti si bio iza mene,sa onom xenonima jakim:D

Nisam, ja sam bio ko pjesak, sa onom kesom velikom koju sam ti kontao bacit na sajbu jer se nisi micao :D

ahaa...bio si mi s desne strane auta,ma dobro je to opet proslo...mogla mi je supruga biti za volanom pa bi letio zajedno s kesom u jalu,gazi ta sve...ona je ko SKY sokovi,samo nebo je granica...:lol::lol::lol:

Ne bi te zapazio da nisam vidio piemonte naljepnicu, a gdje ces tako pricati za zenu... da ovo sad tvoje procita letio bi ti veceras iz kuce :lol: :D
 
ma kakvi,bila je do maloprije kraj mene i pitala me bas "jel ti onaj sta odgovorio",padala od smijeha kad sam ono pisao...:lol:
zar se vidjela naljepnica,nisam auto oprao ima dvije sedmice mozda i vise...hehe...:lol::lol:
 
Član
Slabo se nesto vidjela, ali uglavnom je tu, mada ne znam ni na kojem dijelu je bila zalijepljena... dobro je kad mozes tako pricat :lol:, eto do sljedeceg vidjenja s autom il pjeske :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top