Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Bekir_SA je napisao(la):
Ligu, Peku, Amara, Vedu, Dramu, Galeta, Jokera, Emira, Bruma, Alu Kralja, Nismu, Anaisa, Kileta, Ceru, Aldena, Armina, Adnana, Anela, Alena, Gorana, Kuku, Velimira, Sinišu, Harisa, Hugu, Hugolinu i male Hugiće...

:lol::lol:
 
Član
Bekir_SA je napisao(la):
Ligu, Peku, Amara, Vedu, Dramu, Galeta, Jokera, Emira, Bruma, Alu Kralja, Nismu, Anaisa, Kileta, Ceru, Aldena, Armina, Adnana, Anela, Alena, Gorana, Kuku, Velimira, Sinišu, Harisa, Hugu, Hugolinu i male Hugiće...

koji si ti lud :lol::lol::lol::lol:
 
Legend
evo lov2xlr8 doso na magistralu da se ispuse:icon_smile:,trka se s nekim golfom 5 GTi haman,dobar zvuk isto ima
 
Legend
uuu veceras sam bio sa chunerima

peka,amar,emirex,brum,nikola,vedo drama,alden,kile,ado,vedo_16v,nikola,ersan,leta,plakich... ma bilo nas je drama :D
 
Početnik
rece mi alen da smo se vozili iza lov2xlr8, od omege do penzionera... jedva skontah nick kako da napisem hahahahahahaahah

elem, ne znam auta, pa samo kad mi upre prsom i kaze: eno taj i taj...
 
Član
bilosto je napisao(la):
rece mi alen da smo se vozili iza lov2xlr8, od omege do penzionera... jedva skontah nick kako da napisem hahahahahahaahah

elem, ne znam auta, pa samo kad mi upre prsom i kaze: eno taj i taj...



pa valjda lavtuekselerejt :lol:
 
Legend
bilosto je napisao(la):
rece mi alen da smo se vozili iza lov2xlr8, od omege do penzionera... jedva skontah nick kako da napisem hahahahahahaahah

elem, ne znam auta, pa samo kad mi upre prsom i kaze: eno taj i taj...

pa ebote,koja slucajnost bas sam se i ja vozio iza njega,bas ondje kod doma,bilo negdje oko 12 sati jel tako
 
Početnik
Nexus je napisao(la):
pa ebote,koja slucajnost bas sam se i ja vozio iza njega,bas ondje kod doma,bilo negdje oko 12 sati jel tako

ma jok... mi smo familijarni ljudi, nama 12 dodje kao mrkla noc, ono vec je par sati sna iza nas u to doba :lol::lol::lol::lol::lol:

salim se... nije, oko pola 9 je bilo...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top