Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
vidio sam neke chunere na omv-u veceras ali u prolazu iz suprotnog smjera... nisam mog'o da odgonetnem da li je neko s foruma :D
 
Član
bulex je napisao(la):
vidio sam neke chunere na omv-u veceras ali u prolazu iz suprotnog smjera... nisam mog'o da odgonetnem da li je neko s foruma :D

nesto srebreno sa lambo-doors i plavim osvjetljenjem.. stajalo je kad sam ja proletjela
 
Član
RCat je napisao(la):
bulex je napisao(la):
vidio sam neke chunere na omv-u veceras ali u prolazu iz suprotnog smjera... nisam mog'o da odgonetnem da li je neko s foruma :D

nesto srebreno sa lambo-doors i pvalim osvjetljenjem.. stajalo je kad sam ja proletjela

jeste nesto je bilo sa lambo doors... audi meni se cini...
 
Član
bulex je napisao(la):
RCat je napisao(la):
bulex je napisao(la):
vidio sam neke chunere na omv-u veceras ali u prolazu iz suprotnog smjera... nisam mog'o da odgonetnem da li je neko s foruma :D

nesto srebreno sa lambo-doors i pvalim osvjetljenjem.. stajalo je kad sam ja proletjela

jeste nesto je bilo sa lambo doors... audi meni se cini...

Ma sta vam je... To je Ervix, sredio je konacno masinu kako sam ga ja uspio upratiti :D
 
Legend
bulex je napisao(la):
RCat je napisao(la):
bulex je napisao(la):
vidio sam neke chunere na omv-u veceras ali u prolazu iz suprotnog smjera... nisam mog'o da odgonetnem da li je neko s foruma :D

nesto srebreno sa lambo-doors i pvalim osvjetljenjem.. stajalo je kad sam ja proletjela

jeste nesto je bilo sa lambo doors... audi meni se cini...

Bulex evo ga Audi sa Fordovim motorom :lol:

219e5g4.jpg
 
Član
jest ocam' spija... haha....

a jel to prepakovan audijev TDI u forda... pa zna coik sta je dobro hahahah jest onda je bio ervix... na njega sam zaboravio da ima lambo...
 
Član
heheheheheheheehhe ma daky ne vidis ti dalje od shajbe nikad....a triza ne vidi dalje od nosa :icon_confused::icon_smile:
 
Legend
Hehe, pa ja kad vozim gledam ispred, pratim situaciju nemogu zvjerat okolo hehe :D zamisli da nekog opucam pri onoj brzini :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top