Cjena polaganja za motocikl

Cjena polaganja za motocikl

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ovako raja,imam motor Yamahu R6 600cc vec nekoliko mjeseci no nisam nikad polozio,nekad dam cenera :D nekad i ne stanem (tablicami skroz savijena pa se i ne vidi) no sad bih isao sa motorom na more mozda u Tursku ili nesto slicno....Pa ako neko zna koliko je otprilike cjena polaganja i dali je nesto manja ako imas polozeno B kategoriju....Hvala puno :harley:
 
Član
druze nesto si ti tu zajebo nemoze biti r6 1000 ccm ? ili je r1 1000 ili r6 600,a sa zakonom ja sam isao prije 2 godine pitati dzabe sto imas B moras ponovo testove tako je bilo tad i ja odustao
 
Član
fandjo30 je napisao(la):
U Bijeljini 280-300 maraka u 2 rate :D

Pa eto i nije skupo :icon_confused:

nesobrzi je napisao(la):
druze nesto si ti tu zajebo nemoze biti r6 1000 ccm ? ili je r1 1000 ili r6 600,a sa zakonom ja sam isao prije 2 godine pitati dzabe sto imas B moras ponovo testove tako je bilo tad i ja odustao

Pardon moja greska 600cc je al ide ko da je 1000cc :D
 
Član
:icon_eek::icon_eek::icon_eek: Stvarno je jeftino da sam znao nebi nikad polozio za auto (normalno zezam se) :D
 
Član
Belmin1 je napisao(la):
fandjo30 je napisao(la):
U Bijeljini 280-300 maraka u 2 rate :D

Pa eto i nije skupo :icon_confused:

nesobrzi je napisao(la):
druze nesto si ti tu zajebo nemoze biti r6 1000 ccm ? ili je r1 1000 ili r6 600,a sa zakonom ja sam isao prije 2 godine pitati dzabe sto imas B moras ponovo testove tako je bilo tad i ja odustao

Pardon moja greska 600cc je al ide ko da je 1000cc :D


heheh druze onda se nisi vozio na 1000 ccm ako tako mislis :cool::cool::cool:;)
 
Član
nesobrzi je napisao(la):
Belmin1 je napisao(la):
fandjo30 je napisao(la):
U Bijeljini 280-300 maraka u 2 rate :D

Pa eto i nije skupo :icon_confused:

nesobrzi je napisao(la):
druze nesto si ti tu zajebo nemoze biti r6 1000 ccm ? ili je r1 1000 ili r6 600,a sa zakonom ja sam isao prije 2 godine pitati dzabe sto imas B moras ponovo testove tako je bilo tad i ja odustao

Pardon moja greska 600cc je al ide ko da je 1000cc :D


heheh druze onda se nisi vozio na 1000 ccm ako tako mislis :cool::cool::cool:;)



Iskreno,nisam ali ubrzo cu u planu mi je Honda 1000rr
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top