Civic vtec

Civic vtec

Da cujem vasa misljenja,prvo cijena me privlaci jos vtec..
e sad sumnjivo je to sto je 93 godiste
Jel zna neko vlasnika,jeste vidjali ovaj auto?

http://www.pik.ba/artikal/3736931/honda-civic/
 
Član
Slazem se s kolegom EE9
motor moze bit da je ubacio VTEC al 93 nemoze biti ni SLUCAJNO jer model kao moja ide od 92.god.
 

OmO

Član
Civic 4 generacije je pravljen od 87-91 godine, tako da sve preko su druge generacije.
 
ma veze s vezom ovaj lik nema sto prodaje. Pise da je 150ks motor, dakle b16a1 a na slikama h22 koji ima od 185 pa na dalje ks.

supljak ba, neko postavio oglas jer mu je dosadno. Mozda ova Honda i postoji kod nas, al da je ovaj motor u njoj ne bi ona bila 2200, nego minimalno 5000, pa sam h22 vrijedi preko 2500 hiljade
 

OmO

Član
erol_brcak je napisao(la):
ma veze s vezom ovaj lik nema sto prodaje. Pise da je 150ks motor, dakle b16a1 a na slikama h22 koji ima od 185 pa na dalje ks.

supljak ba, neko postavio oglas jer mu je dosadno. Mozda ova Honda i postoji kod nas, al da je ovaj motor u njoj ne bi ona bila 2200, nego minimalno 5000, pa sam h22 vrijedi preko 2500 hiljade

Tamo pise da je 110ks, 82kw. Uglavnom kako god okrenes oglas je lazan :)
 

EE9

Član
VR6Boki je napisao(la):
Pa covjek zna Honde bolje nego ti svoju porodicu, pa vidi da ovo nije to sto pise da je...
E, pretjera ga ti Boki...tek' sam počeo da ih upoznajem u odnosu koliko neki - rijetki, znaju o njima! :D

Evo kolega Brčak je decidno i s više živaca odgovorio jer muka mi je više od "fake" oglasa i besposličara koji ih postavljaju!
Iz aviona se vidi da je "deklo" i blok motora od "H" serije (H22A) a dodao bih samo da je "engine bay" od EG-a, prema tome....

@mario05:
EG se pravio od 10/1991! ;-)
Ko ne vjeruje: http://world.honda.com/CIVIC/generation05/
 
Član
Kolko sam ja upoznat s doticnim, tip je kelja, ima nekakva dva motora tj ovaj u autu sto je i jos jedan, dotjero ih iz Slovenije. Frajer je nas haman, a ovo mu stoji ovdje u Bosni... Elem motor kakav je da je, papire nema. U godiste auta ne zalazim... Treba mu pouzimat sta vrijedi i ovaj lip i cao :D :D :D :D :D :D :D Da budem precizna, ovakve orobit ! Salim se... Imas puno ljepsih auta na piku od ovog ;)
 
Član
Registracija
22.07.2012

ID korisnika
433636

Kanton
Tuzlanski

Lokacija
Doboj-Istok
a sta ko kaze za ovo
 
Član
Dodao sam ja bio tipa na FB... Nesto smrdi ogromno. Uglavnom motor ima slovenske papire. Deklo ovo crno kaze da je stavio na h22, meni na piku. Elem, batalit ga. Ma stavio garant da se pohvali po piku, ima nas svakakvih. Bog zna sta je tu u pitanju...
 
Top